Rozhodčí: Toráč - Krátký, Guttenberg

Poločas 2:0

Branky: Dohnalík 2, Veselý, Kolumpek, Heptner, Ščasný

Sestava: Miler - Zabilanský, Šledr, Nechanský(75.Demen), Janoušek  - Heptner(80.Ščasný), Kolumpek, Dohnalík, Zajíc - Veselý, Dvorný

Proti Vraňanům jsme začali velmi vlažně a naše hra byla plná nepřesností. Zápas hodně ovlivnilo zranění hostujícího golmana v 18.minutě zápasu, když si při chytání střely  vykloubil rameno a musela pro něj přijet záchranná služba. Po této nepříjemné chvíli tempo zápasu hodně povadlo. Naštěstí se nám povedla přímočará akce, když Veselý krásně vysunul kolmicí Kolumpka - 1:0. Chvíli poté jsme opět předvedli rychlou akci, když se po centru Zajíce prosadil Dohnalík - 2:0.

Ve druhé půli jsme vlastní chybou darovali hostům gólovou šanci, ale podržel nás Miler. Když se pak prosadil Veselý - 3:0, bylo utkání otázkou skóre. To se zastavilo na čísle 6, když se prosadil podruhé v utkání Dohnalík a postupně oba naši dorostenci v sestavě Heptner a Ščasný, čímž podtrhli své dobré výkony.