Rozhodčí: Horáček

Poločas 2:0

Branka: Dohnalík

Sestava: Miler - Heptner(73.Ščasný), Šledr, Kolumpek D., Janoušek - Stejskal(69.Demen), Kolumpek O., Dohnalík, Zajíc - Veselý, Dvorný

Věděli jsme, že domácí mají mladý a běhavý tým, který má navíc ve svém středu šikovné fotbalisty. Domácí byli od začátku mírně aktivnější, ale hra se odehrávala především ve středu hřiště bez větších šancí. Pak si vytvořili domácí tutovku, kterou neproměnili a my jsme vzápětí nastřelili břevno domácí branky. Když už se zdálo, že udržíme do poločasu bezbrankovu remízu, dostali jsme v rychlém sledu 2 branky, z nichž především ta druhá byla hodně zbytečná.

Ve druhém poločase jsme s větrem v zádech více srovnali hru a podařilo se nám Dohnalíkem snížit na 2:1. Bohužel jsme po chvíli domácím umožnili opět odskočit na rozdíl 2 branek a na zvrat jsme pak už neměli sílu.