Zápas: TJ Slovan Horní Beřkovice - SK Mšeno Muži A

Rozhodčí: Blahout - Driml, Schneider

Poločas 1:1

Branka: Zajíc

Sestava: Miler - Zabilanský, Šledr, Nechanský(75.Hanuš), Janoušek - Heptner(59.Demen), Kolumpek, Dvorný, Zajíc - Veselý, Dohnalík

Domácí byli od začátku aktivnější, ale my jsme hráli v obranné fázi velmi dobře a tak se soupeř dostal pouze ke střelám z dálky, se kterými si poradil Miler nebo mířily mimo. Do vedení jsme se dostali po hezké akci, když se po křídle protáhl Veselý a předložil míč do vápna Zajícovi - 0:1. To s domácími trochu zámavalo a najednou byla vyšší aktivita na našich kopačkách. Bohužel 2 dobré šance k navýšení vedení jsme nevyužili a tak přišel těsně před přestávkou trest, když se domácím z nenápadné akce podařilo vyrovnat - 1:1.

Do druhé půle jsme nevstoupili vůbec dobře a domácí nás jasně přehrávali. Když se zdálo, že už jsme nejhorší přečkali, prosadili se domácí střelou z dálky, která před Milerem nečekaně změnila směr - 2:1. My už jsme si dokázali vytvořit pouze jednu šanci, ale Zajíc bohužel z malého vápna v těžké pozici přestřelil. V úplném závěru, kdy jsme hráli vabank, nám utekl rychlonohý domácí útočník 3:1 a bylo po zápase.