Zápas: SK Mšeno Muži A - Sokol Dolní Beřkovice

Datum: 1.4.2023
Rozhodčí: Driml - Blahout, Malák

Poločas 0:0

Branky:Veselý 2, Hanuš, Zajíc, vlastní

Na podmáčeném terénu jsme od začátku zápasu udávali tempo hry a hosty jsme jednoznačně přehrávali. Vytvořili jsme si velké množství šancí, ale naši střelci neměli nabito ostrými a nebo nechali vyniknout hostujícího brankáře. Některé situace jsme řešili zbytečně komplikovaně. Hosté hrozili pouze sporadicky a především střelami z dálky, které spolehlivě pochytal Miler. Poločas tak skončil 0:0

Ve druhé půli jsme otevřeli gólový účet ihned po přestávce, když se trefil Veselý - 1:0. To nám dodalo klid na kopačky a hosty jsme jasně přehráli, když se skóre zastavilo na čísle 5 a mohlo být i dost vyšší. Miler si zasloužil nulu skvělým zákrokem za stavu 2:0, kdy zastavil míč těsně před brankovou čarou.