Rozhodčí: Stibůrek - Dudok, Grát

Poločas 2:0

Branky: Kolumpek O., Krúpa

Sestava: Miler - krúpa, Šledr, Zabilanský, Janoušek - Stejskal, Kolumpek O., Dvorný, Hanuš(60. Demen) - Veselý, Dohnalík

Chvilku před utkáním přišel nad Mšeno přívalový déšť, který z trávníku udělal bazén. Téměř na 1/3 hřiště stála voda a tak obě strany očekávaly verdikt sudího - neregulérní hřiště a odložení zápasu. Hlavní rozhodčí přesto utkání zahájil a tak se zpočátku na hřišti odehrávalo spíše vodní pólo. Postupem času se voda do trávníku začala vsakovat a tak bylo míst, kde se dalo i kombinovat čím dál víc. Aktivita byla především na naší straně a tak jsme šli zaslouženě do vedení, když přetažený centr vrátil před branku Habuš a Kolumpek na zadní tyči uklidil míč do branky - 1:0. O chvíli později rozjásal domácí diváky po rohu Krúpa, který se nejlépe orientoval ve skrumáži - 2:0.

Ve druhém poločase jsme se potřád tlačili před branku hostů, ale naše akce už většinou postrádaly přímočarost a jednoduchost. Toho využívali hosté, kteří nám míče jednoduše odebírali a vyráželi k nebezpečným brejkům. Naštěstí obrana vždy pracovala spolehlivě a tak jsme hosty do žádné šance nepustili. největší příležitost měli hosté 10 minut před koncem, kdy ze standartní situace za vápnem hostující hráč parádně vystřelil, ale Miler předvedl fantastický zákrok a míč vytlačil na roh. Několik šancí jsme si dikázali vypracovat i my, ale bohužel bez výsledku. A když jsme v 88. minutě nedokázali proměnit ani penaltu, skončil zápas 2:0 pro nás.

Na začátku to vypadalo, že rozhodčí udělal špatné rozhodnutí, když zahájil zápas. Ale postupem času bylo hřiště čím dál hratelnější a nakonec dobře, že se zápas odehrál. Naši výhru hodnotím vzhledem k převaze na hřišti jako zaslouženou. Pokud bychom vydrželi u jednoduché hry po celý zápas, byla by naše výhra určitě vyšší.