Rozhodčí: Pixa - Šestořád, Malák

Poločas 1:0

Branka: Veselý

Sestava: Dohnalík - Krúpa, Šledr, Zabilanský, Janoušek - Valenta, Kolumpek O., Dvorný, Stejskal - Veselý, Nechanský(76. Guttenberg st.)

Do zahájení nové sezóny se nám bohužel neuzdravil ani jeden z dlouhodobě zraněných a navíc hrál souběžně B-tým. Do Tišic jsme tak zajížděli s úzkým kádrem. Přesto jsme začali poměrně aktivně a na hřišti se odehrávala vyrovnaná partie. To bohužel změnila červená karta pro Valentu, který se ze hřiště poroučel po kritice rozhodčího už v 11. minutě.

Od té doby byli domácí logicky víc na míči a bohužel využili svou první šanci ve 20.minutě zápasu. Nás to ale nezlomilo a bojovali jsme i v 10ti. Vytvořili jsme si i nadějné náznaky, ale žádný se nám nepodařilo dotáhnout do konce. Domácí si vytvořili 2 velké šance, které skvěle lapil Dohnalík.

Ve druhé půli jsme se dostávali k brance domácích častěji a po ukázkovém presinku se nám podařilo vyrovnat, když se parádně trefil Veselý - 1:1. Bohužel jsme příznivý stav udrželi pouhých 12 minut a domácí z ojedinělé šance strhli vedení opět na svou stranu. My jsme se ještě vzepjali a dokázali si vypracovat šanci na vyrovnání, ale Veselý tentokrát z přímého kopu zamířil pouze do břevna. Když se vzápětí trefili domácí, bylo o výsledku zápasu rozhodnuto a domácí to podtrhli ještě jedním gólem.

Tento zápas jednoznačně ovlivnilo brzké vyloučení našeho hráče. Věřím, že pokud bychom hráli v plném počtu, neprohráli bychom zde. Po vyrovnání ve druhé půli se zdálo, že bychom mohli pomýšlet na remízu. Ale síly nám rychle ubývaly a domácí toho dokázali využít. Přesto musím všech 10 kluků na hřišti pochválit za to, jak zápas odmakali.