Rozhodčí: Blahout - Driml, Toráč

Poločas 2:1

Branky: Veselý 2, Zajíc

Sestava: Miler - Kolumpek R., Šledr, Zabilanský, Klouda - Janoušek(83.Demen), Kolumpek O., Dvorný, Zajíc M. - Veselý, Zajíc L.(Guttenber st.

Vstup do utkání jsme měli dobrý a brzy jsme se dostali po hlavičce Zajíce do vedení 1:0, když se pak Zajíc proměnil v nahravače a předložil tutovku Veselému - 2:0, zdálo se, že hosté odpadnou a zápas bude otázkou skóre. Bohužel se tak nestalo a hostům se podařilo při ojedinělé šanci snížit - 1:2. V průběhu první půle se nám bohužel zranil další hráč - Zajíc Lukáš.

Do druhé půle jsme nastoupili ospale a v podstatě ihned po rozehrání jsme hosty nechali lehce projít až do vápna - 2:2. To hostům dodalo energii a byli v této fázi zápasu lepší. My jsme ale využili zaváhání hostujícího hráče, kdy šel míč rychle po ose Kolumpek O. - Guttenberg st. - Veselý - 3:2. Hostům se podařilo vyrovnat po zaváhání Milera -- 3:3. My jsme si pak vytvořili ještě 1 šanci, kterou jsme neproměnili a je škoda, že rozhodčí nenašel odvahu písknout jasný pokutový kop po faulu na Veselého. Miler na konci utkání své zaváhání napravil, když lapil tutovku hostů a pak i v penltovém rozstřelu, kdy v páté sérii vychytal hostujícího střelce a my jsme si díky tomu připsali další bod.

Před zápasem bych asi 2 body bral. Po zápase a jeho průběhu si myslím, že jsme bod ztratili. Měli jsme to rozehrané dobře. Víc než ztráta bodu mě ale o dost víc mrzí ztráta dalšího hráče - Lukáše Zajíce. Snad se nám podaří sezonu nějak dohrát. Těch vynucených absencí je už víc než dost.