Rozhodčí: Stibůrek - Eder, Grát

Poločas 0:1

Branky: Veselý, Guttenberg ml., Kolumpek O. (PK)

Sestava: Miler - Háze(73. Demen), Šledr, Zabilanský, Hanuš - Kolumpek O., Kolumpek R., Dvorný, Valenta(77. Stejskal) - Veselý, Guttenberg ml.

K utkání na Vysoké jsme zajížděli se čtyřzápasovou šňůrou bez prohry a domácí měli na svém kontě stejnou sérii bez výhry.Věděli jsme, že to domácí budou chtít zlomit a počítali jsme s tím, že na nás vlétnou. My jsme jim ovšem sebrali vítr z plachet, když se hned ve 2.minutě proháčkoval do vápna Veselý a zblízka se nemýlil - 0:1. To nás nabudilo a během 15ti minut jsme si vytvořili další šance, kdy jsme bohužel netrefili bránu nebo nás vychytal domácí golman. Pak se ke slovu začali dostávat i domácí a vytvořili si 2 šance a sérii rohů. To se nám podařilo přečkat a opět jsme hru vyrovnali.

Do druhé půle jsme nastoupili stejně jako do první a během 15ti minut jsme zápas mohli rozhodnout, ale neproměnili jsme ani ty největší tutovky. Naštěstí se domácí už zdaleka tolik nedostávali k naší brance, ale přesto jsme se pořád museli obávat o výsledek. Rozhodnutí přišlo v 78. minutě, když se po dobrém presinku dostal míč k Veselému, který předložil do vápna Guttenbergovi ml. a ten propálil domácího golmana - 0:2. To už domácí úplně zlomilo a zápas se od té doby pouze dohrával. Po zákroku ve vápně na mladého Stejskala kopal penaltu Kolumpek O. a s přehledem zavěsil - 0:3. Tím byl uzavřen účet zápasu a my jsme zaslouženě vyhráli.

K zápasu jsme nastupovali s respektem, ale také s vírou ve své schopnosti. Na těžkém terénu jsme chtěli hrát jednoduchý fotbal, protože kvalita hřiště dost ztěžovala kombinaci. To se nám dařilo a mimo zhruba 15ti minut první půle, kdy nás domácí zatlačili, jsme měli utkání pod kontrolou. Pokud bychom proměnili šance v úvodu obou poločasů, mohlo být rozhodnuto daleko dříve. Bereme tak zasloužené 3 body. Funguje nám výborně obrana, dnes se prosadili oba útočníci, makáme jako tým. To jsou velká pozitiva a doufám, že nám to vydrží i do dalších zápasů. Jen tak dokážeme napravit 2 domácí zaváhání z úvodu sezóny.