Rozhodčí: Eder - Stibůrek, Šmíd

Poločas 1:0

Branky: Veselý, Šledr(PK), Zajíc

Sestava: Miler - Demen, Šledr, Zabilanský, Hanuš - Kolumpek O., Kolumpek R., Dvorný(73.Stejskal), Zajíc - Guttenberg ml., Veselý

Zápas proti Obříství pro nás začal skvěle. Hneds v první minutě vystihl Veselý malou domů hostů a s přehledem uklidil míč do prázdné brány 1:0. O chvíli později mohlo být pro nás ještě veseleji. Guttenberg ml. předložil míč do tutovky opět Veselému, ale ten zamířil těsně vedle tyče. To bylo ovšem na dlouhé minuty z naší strany vše a my jsme úplně vyklidili hřiště a přenechali iniciativu hostům. Ti měli dobrý pohyb a prezentovali se i dobrou kombinací. K ohrožení branky se ale nedostávali. Až střídající hostující hráč se protáhl před Milera, který ovšem jeho zakončení vytáhl na roh. Zhruba po 30ti minutách jsme opět převzali iniciativu my a vytvořilim jsme si několik nadějných situací, ale finální fázi jsme řešili špatně. Do kabin jsme tak šli s jednobrankovým náskokem.

Ve druhé půli se obraz hry moc nezměnil. Hosté byli více na míči, ale do šancí se téměř nedostali. Bohužel náš golman neudržel střelu z dálky a pro dobíhajícího hráče hostí nebylo problém vyrovnat - 1:1.  O chvíli později bylo pro nás ještě hůř. Našemu brankáři vypadl při rohu míč z ruky přímo na kopačku hostujícího hráče 1:2. To nás trochu probralo a začali jsme se více tlačit před branku hostů, z čehož vyplynul faul na Veselého a Šledr z penalty vyrovnal - 2:2. Nabuzení gólem jsme se dál tlačili před branku hostů a po rohu se dokázal prosadit hlavou, tak jako minulý týden, Zajíc - 3:2. Výhru už jsme uhájili a připisujeme si tak vydřené 3 body.

Po utkání s Počaply jsem si myslel, že už horší utkání hrát nemůžeme. Ovšem dnes jsme se k tomu velice přiblížili. Nevím, zda nám uškodilo brzké vedení, ale hostům jsme dávali mnoho prostoru a nechali je, aby nás v celku v poklidu přehrávali. Naštěstí to byl od hostů tlak pouze po vápno a nebýt 2 zaváhání, jindy bezchybného golmana, asi by nám gól nedali. My jsme si sice šance vytvořili, ale hra z naší strany byla špatná. Utkání by tak asi více slušela remíza, ale jsem moc rád, že jsme to zvládli za 3 body.