Rozhodčí: Stibůrek - Horáček, Eder

Poločas 1:0

Branky: Veselý 2

Sestava: Miler - Novák(71. Demen), Zabilanský, Šledr, Hanuš - Kolumpek O., Kolumpek R., Dvorný(50. Valenta), Zajíc(81. Chorouš) - Veselý, Guttenberg ml.(84.Stejskal)

K zápasu s Vojkovicemi jsme konečně mohli nastoupit v kompletním složení. Po zranění se do sestavy vrátili Veselý, Dvorný a Valenta. A po předchozích domácích ztrátách jsme chtěli doma konečně zlomit prokletí a vyhrát za 3 body.

Hosté se dostavili v okleštěné sestavě a tak jejich taktika byla jasná. V dostatečném počtu bránili velké vápno a nám se přes jejich obranu procházelo dost složitě. Sami jsme si to někdy komplikovali pomalým přechodem a nepřesnými nahrávkami. Když se po osmi minutách prosadil Veselý 1:0, vypadalo to, že se uklidníme a přidáme další góly. Šance jsme si vypracovali, ale nebyly to vyložené tutovky a do poločasu už jsme se neprosadili.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a po 3 minutách se po krásné kombinaci prosadil opět Veselý 2:0. Hosté i nadále ale hráli v obraně velmi organizovaně a pro nás bylo stále těžké se dále prosadit. Opět jsme si vypracovali několik šancí, tentokrát i opravdu vyložených, ale žádný další gól jsme už nepřidali.

Při pohledu na sestavu hostů se mohlo zdát, že naše výhra byla jednoduchá. Ovšem nebylo tomu tak. Hosté hráli v obraně opravdu dobře a nám dělalo problémy se prosadit. O to víc si cením toho, že jsme to dokázali a připsali si v této sezóně doma poprvé 3 body. Potěšující je, že se po návratu do sestavy prosadil náš kanonýr Veselý a ukázal, že góly střílet nezapomněl. Také udržená nula se počítá. Určitě se tento zápas dal zvládnout lépe, ale 3 body jsme získali zcela po právu.