Zápas: SK Labský Kostelec - SK Mšeno Muži A

Rozhodčí: Blahout - Driml, Toráč

Poločas 0:0

Branka: Zajíc M.

Sestava: Miler - Novák, Šledr, Zajíc L., Hanuš - Kolumpek O., Kolumpek R., Zabilanský, Zajíc M. - Guttenberg ml., Wasyliw (17. Stejskal J., 88. Demen)

Po výbuchu doma s Počaply jsme zajížděli k lídrovi tabulky z Kostelce. I když naše sestava opět doznala změn, chtěli jsme se o body poprat a napravit tak domácí zaváhání. Od začátku jsme hráli velmi dobře. Domácím jsme se vyrovnali v pohybu i nasazení a několikrát jsme je aktivní hrou donutili k chybám v rozehrávce, které jsme ovšem nedokázali naplno využít. V 17. minutě nás potkala velká komplikace v podobě zranění Martina Wasyliwa, kterému v souboji soupeř neúmyslně vykloubil rameno a musel tak být střídán a odvzen do nemocnice. Na jeho místo nastoupil mladíček Honza Stejskal a vedl si velmi dobře.

V prvním poločase se z obou stran hrál běhavý a bojovný fotbal, ale větší šanci si nevypracoval ani jeden tým. Ve druhém poločase domácí zvýšili obrátky a podařilo se jim vstřelit branku, když se hlavou prosadil Pajkrt 1:0. O chvíli později domácí zahodili velkou šanci a tak jsme se prosadili my, když ukázal dobrý přehled Zajíc M. 1:1

Závěr zápasu už se obešel opět bez větších šancí a tak se šlo do penalt, ve kterých byli domácí stoprocentní a my jsme jednou selhali.

Pro nás je bod z Kostelce za dané konstalace malým vítězstvím. Ukázali jsme, že dokážeme držet krok i s lídrem tabulky. Pokud bychom takové nasazení a hlad po úspěchu předváděli v každém zápase, nemohli bychom mít pouze 4 body. Věřím, že tento výsledek nás nakopne k lepším výkonům a výsledkům. Všem klukům bych chtěl poděkovat za to, jak zápas odmakali.