Rozhodčí: Grešo Vilém - Chovanec Petr, Vlk Martin

Mšeno v 9. kole vítězí nad Vysokou

MŠENO: Hnízdil - Kříž, Zawistowski, Pokorný, Grát, Čurda, Tříška, Guttenberg, Šledr, Kolumpek, Dvorný (Háze, Žižka, Janouch).
VYSOKÁ: Finkous Jan - Sankot, Tichý, Merz, Vavrek, Řízek, Hlaváček, Skopka, Kuzmeniuk, Nový, Finkous (Vala, Štauber, Tott).
Branky: 8. Tříška, 42. Šledr, 54. Tříška - 60. Řízek.

Se snahou odčinit všechny porážky a prolomit smolné druhé poločasy, a tím ukázat novému trenérovi a asistentovi, že Mšeno fotbal hrát umí, nastoupili všichni hráči Mšena k tomuto důležitému utkání. Nápor domácího družstva byl již od začátku utkání. V první minutě Šledr hlavou minul jenom těsně Finkousovu branku, ale v 8. minutě vše napravil Hynek Tříška při tresném kopu, kdy špatně stojící zeď prostřelil a Finkousovi nedal šanci - 1:0. Od 20. minuty se hra vyrovnala, ale útoky hostů ztroskotaly na dobře hrající obraně domácích, kterou z lajny dirigoval trenér Živný. Ve 35. minutě se ocitl Guttenberg v šanci, ale z malého vápna branku přestřelil. Hosté zahrozili v 41. minutě, kdy brankář Hnizdil musel likvidovat střelu hostujícího útočníka. Z rozehrávky se míč dostal k nejmenšímu hráči Šledrovi a ten v 42. minutě dostává Mšeno do dvoubrankového vedení.
První poločas skončil. Prokletí druhého poločasu se neopakuje, mužstvo od první minuty bojuje, i když pod mírným tlakem hostí. Ale svůj trumf nejlepšího hráče korunuje Hynek Tříška, když z trestného kopu v 54. minutě nedává Finkousovi šanci a k tyči zvyšuje skóre na 3:0. Do konce utkání se bojovalo již spíše ve středu hřiště a zajištěná obrana domácích nenechala hosty příliš vyniknout. Pouze v 60. minutě po trestném kopu míč před domácí brankou nikým nehlídán trefil hostující Řízek a snížil stav na konečných 3:1.

Komentář není tak rozsáhlý jako ty v předchozích kolech. Důvod je prostý: náš člen Karel Horňák, který se o toto stará, je v současné době v nemocnici. Výbor a všichni hráči mu přejí brzké uzdravení a návrat na mšenský stadion.