Rozhodčí: Blahout - Driml, Toráč

Poločas 0:1

Branky: Kolumpek O., Wasyliw, Zajíc M.

Sestava: Miler - Novák, Šledr, Zajíc L., Demen - Valenta(60. Chorouš), Kolumpek R., Kolumpek O., Zajíc M. - Guttenberg ml., Wasyliw(73.Stejskal)

Po dvou nezdarech jsme zajížděli do Libiše, kde se nám dlouhodobě nedařilo. Navíc jsme opět museli měnit složení obrany, kde nastoupil ke své premiéře v A týmu další z našich nadějných dorostenců Lukáš Zajíc. Zařadil se tak po bok Honzy Stejskala, který si premiéru odbyl minulý týden. Od začátku zápasu jsme hráli kompaktně v obraně a dařilo se nám i přecházet kombinací do zakončení. Vytvořili jsme si několik nadějných pozic, ale bez gólového vyjádření. Prosadit jsme se dokázali až ze standardní situace, kdy se hlavou prosadil Ondra Kolumpek - 0:1. Navýšit vedení mohl Valenta, který v tutové šanci nastřelil pouze břevno domácí branky.

Do druhé půle jsme měli skvělý nástup a krásnou kolmici po pár minutách zužitkoval Wasyliw - 0:2. Po té jsme na chvíli přenechali iniciativu domácím, kteří nás zhruba na 15 minut zatlačili do defenzívy, ale obrana s brankářem pracovali spolehlivě. Definitivní rozhodnutí padlo po krásné akci, kterou zakončil  Marek Zajíc - 0:3. Zápas se pak už jen více méně dohrával a nic zásadního se neudálo.

Jsem rád, že se nám podařilo napravit domácí zaváhání s Vraňany a navíc v Libiši, kde jsme dokázali vyhrát po téměř 10ti letech(naposledy jsme zde vyhráli 2.10.2011). I s vynucenými změnami jsme odehráli velmi dobrý zápas. Vytvořili jsme si dostatek šancí a naše výhra je podle mne naprosto zasloužená. Předvedli jsme sebevědomý a kompaktní týmový výkon a od začátku do konce jsme všichni udělali maximum pro to, abychom uspěli. Děkuji všem hráčům za jejich nasazení a přístup.