Rozhodčí: Princ - Šestořád, Hufnágel

Poločas 1:0

Branky: Wasyliw, Guttenberg ml.

Sestava: Miler - Novák, Šledr, Kolumpek R., Hanuš - Chorouš(79.Dvorný), Kolumpek O., Valenta, Zajíc - Guttenberg ml., Wasyliw(79.Guttenberg st.)

K prvnímu mistrovskému zápasu jsme nastoupili na půdě Všestud. Bohužel nám chyběli 3 hráči základní sestavy. Aktivita byla od začátku na straně domácích, ale nám se dařilo je držet v bezpečné vzdálenosti od naší branky. První velkou šanci jsme měli my, když Zajíc využil špatného postavení domácího golmana a trefil tyč. Domácí odpověděli tutovkou, při které nastřelili břevno. Další velkou šanci neproměnil Guttenberg ml., kterého vychytal golman. Domácí se do vedení dostali chvíli před pauzou po naší individuální chybě - 1:0.

Ve druhé půli jsme chtěli pokračovat v soustředěném výkonu a počkat si na naše další šance. Bohužel jsme propadli při krásné kolmici domácích - 2:0 a aby toho nebylo málo, vymetl v 70. minutě hráč domácích šibenici Milerovi branky - 3:0. V té době už to s námi vypadalo zle. Jenže o 2 minuty později se prosadil při standartní situaci Wasyliw - 3:1, což nás povzbudilo a když se o další 2 minuty po krásné kolmici trefil Guttenberg ml. - 3:2, byli jsme opět ve hře. Tlačili jsme domácí, ale žádnou větší šanci už jsme si nevytvořili. Naopak domácí chodili do brejků a Miler jim skvělými zákroky několik příležitostí zmařil.

V 70. minutě jsme byli na ručník, ale dokázali jsme se zvednout a ještě jsme utkání zdramatizovali. Za to zaslouží všichni hráči pochvalu. Bohužel v úmorném horku síly rychle ubývaly a především v závěru zápasu to bylo znát. Remízu jsem měli na dosah, ale za celý průběh utkání jsou 3 body pro domácí zasloužené.