Zápas: Dolní Beřkovice - SK Mšeno Muži A

Rozhodčí: Demeter - Růžička, Hamšík

Poločas 3:2

Branky: Veselý 2, Guttenberg ml.

Sestava: Miler - Kolumpek D., Šledr, Zabilanský(70.Zajíc), Hanuš - Valenta, Kolumpek R., Dvorný, Kolumpek O.(64.Chorouš) - Guttenberg ml., Vesel

K zápasu v Dolních Beřkovicích jsme nastupovali s vědomím, že domácí mají ve svém středu technicky nadprůměrně vybavené hráče a že jim nesmíme ponechat žádný prostor, abychom mohli uspět.

Bohužel jsme zjistili až ve 23. minutě, že už jsme na hřišti a hrajeme zápas. Jenže v té době jsme už prohrávali 3:0. Podařilo se nám do poločasu snížit na 3:2 a tak se zdálo, že se o výsledek ještě popereme. Ve druhé půli jsme ovšem pokračovali v bezkrevném výkonu a hráli jsme více méně profesorský fotbal. Domácí nám opět odskočili na 2 góly a nám se znovu podařilo se dostat na dostřel jedné branky. Bohužel jsme místo závěrečného tlaku předvedli sérii chyb a domácí svou výhru potvrdili.

V tomto utkání jsme nezaspali jen začátek. My jsme zaspali i prostředek a konec. Domácí nás za laxní přístup tvrdě trestali a my jsme museli zkousnout potupného bůra. Věřím, že se jednalo o ojedinělý výpadek a my už takto strašný výkon nezopakujeme. Věřil jsem, že v Beřkovicích uspějeme, ale nakonec byla výhra domácích naprosto zasloužená.