Zápas: SK Mšeno Muži A - TJ Slovan Horní Beřkovice

Rozhodčí: Blahout - Mižič, Driml

Poločas 3:0

Branky: Veselý 3, Guttenberg ml., Valenta, Zajíc

Sestava: Miler - Kolumpek D., Šledr, Zabilanský, Hanuš - Valenta(80.Demen), Kolumpek R., Dvorný, Kolumpek O.(65.Chorouš) - Guttenberg ml.(67. Zajíc), Veselý

3 body přivezené z Obříství jsme doma chtěli potvrdit proti Horním Beřkovicím. Hosté ale měli v zádech 2 výhry v řadě a tak jsme očekávali těžký boj. Hosté se prezentovali dobrou kombinací, ale my jsme byli mnohem přímočařejší a od začátku zápasu jsme hrozili z rychlých přechodů do útoku. Využít se nám podařilo asi třetí šanci, když si na krásnou kolmici za obranu naběhl Guttenberg ml. 1:0. Hosté pak zvýšili aktivitu, ale my jsme v obraně pracovali spolehlivě, Miler v brance byl taktéž pozorný a tak jsme to byli opět my, kdo rozvlnil síť. Nejprve se prosadil Veselý po další ukázkové kolmici 2:0 a o chvíli později se Veselý změnil v nahravače a předložil gólovku Valentovi 3:0.

Do druhé půle jsme vstoupili zakřiknutě, ale hosté toho nedokázali využít. Hru jsme naštěstí rychle vyrovnali a oživení v podobě střídajících hráčů přineslo i góly, když se po minutě pobytu na hřišti prosadil Zajíc 4:0 a po chvíli Chorouš předložil Veselému 5:0, aby zkázu hostů dokonal Veselý 6:0, který tím završil hatrick a přispěl tak do klubové pokladny.

Hosté se prezentovali sympatickou hrou, ale my jsme si šli svou cestou a naprosto zaslouženě jsme si připsali 3 body.