Rozhodčí: Kulhánek- Jedlička, Šmíd

Poločas 0:1

Branky: Kolumpek R, Veselý, Valenta, Kolumpek O.(PK), Chorouš

Sestava: Miler - Kolumpek D., Zabilanský, Šledr, Hanuš(82. Guttenberg st.) - Valenta(80. Demen), Dvorný, Kolumpek R., Kolumpek O. - Veselý, Guttenberg ml.(68. Chorouš)

Na horké půdě v Obříství jsme chtěli napravit domácí zaváhání s Čečelicemi. V úvodu zápasu byla aktivita na kopačkách domácích, ale my jsme je do větší šance nepustili. Naopak každé naše přiblížení k brance domácích znamenalo nebezpečí. Z první střely na bránu jsme trefili břevno. Z další šance už jsme vstřelili gól, který ale rozhodčí pro ofsajd neuznal. Nutno říct, že ofsajd viděl asi pouze on, protože se tomuto rozhodnutí smáli i domácí diváci. Naštěstí nás tento moment nijak nerozhodil a my jsme pomalu přebírali otěže utkání. To jsme potvrdili vedoucím gólem, když se zpoza vápna krásně trefil Kolumpek 0:1. Měli jsme i další šance, ale 2x jsme nastřelili brankovou konstrukci a skvělé zákroky předvedl domácí golman. Obříství mohlo vyrovnat chvíli před pauzou, ale Miler předvedl skvělý zákrok a z dorážky domácí hráč přestřelil branku.

Do druhé půle jsme již vstoupili aktivně my a brzy jsme navýšili vedení, když se po hezké kombinaci prosadil Veselý 0:2. O chvíli později se prosadil Valenta 0:3 a o osudu zápasu bylo rozhodnuto. My jsme přidali ještě 2 branky a dovedlí zápas do vítězného konce.

Zhruba od 20. minuty jsme předvedli sebevědomý týmový výkon podpořený 5ti brankami. Naše výhra je naprosto zasloužená.