Zápas: Slovan Horní Beřkovice - SK Mšeno Muži A

Rozhodčí: Pixa - Kulhánek, Melich

Poločas 0:3

Branky: Valenta 2, Stejskal, Zajíc

Sestava: Miler - Demen, Šledr, Zabilanský, Tyle(46.Guttenberg st.) - Valenta, Kolumpek O., Dvorný, Zajíc - Kolumpek R., Stejskal(46.Wasyliw)

Tušil jsem, že domácí mají nějaké interní problémy, protože poslední 2 jejich venkovní zápasy skončily prohrou. O to víc jsem se zápasu bál, protože bylo jasné, že domácí budou chtít uspět.

Ovšem od začátku zápasu bylo jasné, že problémy nemají vyřešeny a my jsme se do domácích pustili bez respektu a pokud bychom měli přesnější mušku, bylo by po 30ti minutách po zápase. Ovšem podařilo se nám vstřelit "pouze" 3 branky a tak domácí pořád živili naději. Vytvořili si i dvě slibné příležitosti, ale ty jim skvělými zákroky zlikvidoval Miler.

Do kabin jsme tak šli s pohodlným náskokem. Do druhé půle jsme museli udělat 2 vynucené změny, ale na obraz hry to velký vliv nemělo. Šance jsme si vytvářeli i nadále, ale proměnit se nám podařilo jedinou a to když se Valenta proháčkoval do vápna a zakončil na bližší tyč - 0:4. Další tutovky jsme zahodili a tak přišel trest. Nepovedený odkop golmana zachyti domácí útočník a chybu potrestal - 1:4. Od té chvíle domácí na chvíli ožili, ale my jsme věřili ve svoje schopnosti a zápas jsme vcelku poklidně dovedli k zaslouženému vítězství.

Takhle jednoduché vítězství jsem v Beřkovicích ještě nezažil. Ač svému týmu věřím, čekal jsem  tady mnohem tvrdší oříšek. Mimo asi 10ti minut jsme byli po celý zápas jednoznačně lepší a bereme zaslouženě 3 body.