Zápas: FK Pšovka Mělník B - SK Mšeno Muži A

Rozhodčí: Stibůrek - Pixa, Eder

Poločas 1:2

Branky: Kolumpek O. 2(obě PK), Stejskal

Sestava: Miler - Demen, Šledr, Kolumpek R., Tyle -Valenta, Kolumpek O., Dvorný, Zajíc - Wasyliw, Guttenberg st.(55.Stejskal)

Po minulém domácím výbuchu s Tišicemi jsme měli co napravovat. Bohužel jsme zajížděli na Pšovku, kde jsme douhou řádku let nevyhráli. Navíc se nám opět změnila sestava a tak jsem naše šance neviděl příliš vysoko. Přesto jsem klukům kladl na srdce, abychom se snažili hrát aktivně a abychom všichni udělali pro úspěch maximum.

Naše plány dostaly trhlinu hned ve druhé minutě. Nevydařená střela domácích byla tečována do protipohybu brankáře - 1:0. Domácí to povzbudilo a měli více ze hry. Hotovo mohlo být po jejich veliké šanci, když domácí útočník trefil ve skluzu tyč. Zhruba od 20. minuty domácí polevili a my jsme se začali postupně dostávat více do hry. Na nohy nás postavila hrubka domácího golmana, kterému Wasyliw vystihl rozehrávku a domácí golman ho vzápětí ve vápně fauloval. Ondra Kolumpek penaltu bezpečně proměnil - 1:1. To nás nakoplo a od té doby jsme byli nebezpečnější, což jsme potvrdili akcí, na jejímž konci byl opět ve vápně faulován Wasyliw a i druhou penaltu Ondra Kolumpek proměnil - 2:1.

O přestávce jsme si řekli, že takto aktivně musíme hrát pořád. Bohužel ihned po přestávce se do velké šance dostali domácí a Miler střelu k tyči prádně vytěsnil na roh. Od té doby jsme opět byli nebezpečnější my, což potvrdil střídající Stejskal, který se ve vápně obtočil kolem obránce a zakončil přesně - 1:3. Zápas jsme pak už dovedli do vítězného konce.

V tomto zápase se na naši stranu přiklonilo i štěstí, kterému jsme šli ovšem naproti a všichni na hřišti udělali pro náš úspěch maximum. Zápas jsme odmakali na hranici svých možností a odměnou nám jsou zaslouženě 3 body.