Rozhodčí: Princ - Šestořád, Zeman

Poločas 1:1

Branky: Kolumpek O. 2, vlastní

Sestava: Miler - Hanuš, Šledr, Zabilanský, Tyle - Novák, Kolumpek O., Kolumpek R., Toan(78.Guttenberg st.) - Wasyliw, Zajíc

K zápasu s Čečelicemi jsme nastupovali s vědomím, že nás čeká běhavý tým, který navíc umí dobře kombinovat. To se nám od začátku potvrdilo, ale byli jsme na to dobře připraveni a hosty jsme do žádné větší šance nepustili. Naopak jsme se překvapivě dostali do vedení, když Kolumpkova střela před golmanem skočila 1:0. Hostům se podařilo vyrovnat, když Šledr podklouzl v souboji a hostující útočník se tak dostal sám do vápna, kde nabil spoluhráči 1:1.

Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním pokračovat  v aktivní hře. To se nám více méně dařilo a vypracovali jsme si 2 obrovské šance, při nichž na nás zývala prázdná brána hostů. Pak ale přišel trest - rohový kop, který jsme odvrátili jen na kopačky hostů a opakovaný centr uklidil hostující hráč hlavičkou přesně k tyči 1:2. O 15 minut později s námi bylo ještě hůř, když rohový kop skončil na koleni hostujícího hráče, od kterého se odrazil do naší branky 1:3. V té době zbývalo do konce zápasu 16 minut. My jsme se ale obdivuhodně zvedli a podařilo se nám, také se štěstím, snížit, když se centr do vápna odrazil od zad hostujícího hráče do branky 2:3. Hnali jsme se za vyrovnání, které přišlo v nastaveném čase po ruce hostujícího obránce a proměněné penaltě 3:3. Penaltový rozstřel jsme nezvládli a tak si druhý bod připsali hosté.

Ač hrajeme v hodně improvizované sestavě, makáme jako tým a stejně tak tomu bylo i dnes. I když jsme ztráceli 2 branky, podařilo se nám vyrovnat. Řečí čísel jsme 2 body ztratili, ale ve skutečnosti jsme bod získali a já jsem na kluky pyšný, že to nezabalili a hráli až do konce. Hosté si bonusový bod odvezli právem.