Datum: 8.9.2019
Rozhodčí: Eder - Stibůrek, Moško

Poločas 1:0

Sestava: Miler - Demen(76.Guttenberg st.), Šledr(85.Kormoš), Zabilanský, Hanuš - Kolumpek R., Kolumpek O., Dvorný, Stejskal - Wasyliw, Zajíc M.

Utkání začalo naší velkou šancí, když se sám před brankářem ocitl Zajíc. Pak se odehrával vyrovnaný zápas bez větších šancích. My jsme se několikrát dostali do slibných pozic, ale vždy nám kousíček chyběl k tomu, abychom mohli zakončit. Chvíli před poločasem jsme se dostali do velké šance, kterou jsme neproměnili a domácí na druhé straně ihned trestali střelou do šibenice 1:0.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a domácí jsme zatlačili do defenzívy. Ovšem domácí bránili pozorně  a my jsme se jen těžko dostávali k zakončení. Do vápna domácích směřovalo velké množství centrů, ale ty vždy pochytal domácí golman nebo je odvrátila obrana. Několik náznaků šancí jsme sice měli, ale vždy tomu kousek chyběl. V největší šanci zamířil Stejskal vedl tyče domácí branky. A tak přišel v 80. minutě trest, když se domácí poprvé dostali do šance a ihned ji proměnili 2:0. Pak se domácí ještě prosadili hezky kopnutou standartkou 3:0 a bylo po zápase. Na konci zápasu odkulhal ze hřiště Šledr, který odehrál vynikající zápas. Doufám, že bude v pořádku, protože naše marodka je už opravdu veliká.

V utkání jsme určitě nebyli horším týmem, naopak jsme podle mne domácí, především ve druhé půli, přehrávali. Ale na to se bohužel nehraje. Hraje se na góly a ty se nám nedaří střílet. Chybí nám i kousek štěstí. Musíme makat dál a zlomit to.