Zápas: SK Mšeno Muži A - SK Labský Kostelec
1 : 0

Datum: 30.5.2019
Rozhodčí: Stibůrek - Eder, Dudok
Průběh zápasu:

Poločas 0:0

Branka: Gregor

Sestava: Miler – Novák, Zabilanský, Šledr, Tyle(79.Guttenberg) – Kolumpek D., Kolumpek O., Kolumpek R., Stejskal – Gregor, Zajíc(54.Kos)

 

Domácí zápas s Kostelcem jsme kvůli oslavám stoletého založení klubu hostů předehrávali již ve čtvrtek. Začátek zápasu byl z obou stran opatrný a nám se opět nedařila finální fáze přechodu do útoku. S postupem času se to ale zlepšilo a my si vytvořili několik vyložených šancí. Bohužel proměňování šancí je náš velký problém. Naštěstí nám ale výborně funguje obrana a tak i přes vychýlenou mušku jsme celý zápas ve hře o body.

To platilo i dnes, kdy jsme hosty do šancí nepouštěli a povolili jsme jim v každém poločase jednu. Centrované míče jistě sbíral Miler a dodával nám tak klid. Prosadit jsme se dokázali po centru Stejskala a hlavičce Gregora. V závěru zápasu jsme měli několik velmi nadějných brejků, z kterých jsme mohli potvrdit vedení, ale bohužel se nám to nepovedlo. Přesto si připisujeme důležité 3 body.

V zápase s Kostelcem jsme podali velmi dobrý kolektivní výkon, podpořený jistým Milerem v bráně. Rvali jsme se o každý míč a ukázali jsme vůli, bojovnost a maximální nasazení po celý zápas. Odměnou nám jsou zaslouženě 3 body.

Kostelci gratuluji k jejich významnému jubileu a přeji jim do dalších let mnoho sportovních úspěchů. A samozřejmě ať se jim vydaří oslavy.
Váš názor:
Jméno: