Zápas: SK Mšeno Muži A - Sokol Záryby B
1 : 2

Datum: 18.5.2019
Rozhodčí: Eder - Stibůrek, Šmíd
Průběh zápasu:

Poločas 0:1

Branka: Stejskal

Sestava: Dvorščík - Novák, Zabilanský, Šledr(Zajíc), Tyle - Kolumpek D., Kolumpek R., Kolumpek O., Matúšek(Stejskal) - Gregor, Guttenberg st.(Kos)

 

V utkání se Záryby jsme nstoupili bez 3 hráčů základní sestavy z minulého týdne a opět jsme hráli o 6 bodů. Ovšem tentokrát jsme k tomu přistoupili velice vlažně. Hosté od začátku utkání zdržiovali, protože přijeli pouze v 11ti lidech a my místo, abychom se je snažili uběhat, tak jsme se snažili je uchodit, což hostům vyhovovalo. 

Po tragické první půli jsme prohrávali po dotaženém brejku hostů a sami jsme opět neproměnili ani ty nejvyloženější šance. 

Ve druhé půli se obraz hry moc nezměnil a my jsme z dalších šancí proměnili pouze jedinou a hosté už naštěstí z dalších svých brejků neskórovali. Zápas tak skončil remízou a v penaltách jsme již tradičně neuspěli, takže si hosté odváží 2 body.

Sehráli jsme jeden z nejhorších zápasů za posledních několik let. Takhle se o body a o záchranu nehraje. Věřím, že takovou blamáž již nebudeme dlouho opakovat.

 
Váš názor:
Jméno: