Zápas: TJ Sokol Libiš B - SK Mšeno Muži A
2 : 1

Datum: 4.5.2019
Rozhodčí: Pixa - Šestořád, Grosman
Průběh zápasu:

Poločas 0:0

Branka: Wasyliw

Sestava: Miler - Novák, Šledr, Kolumpek R.(91. Guttenberg st.), Tyle - Kolumpek D., Kolumpek O., Matúšek, Valenta - Wasyliw, Gregor(88. Demen)

Po těžce vydřeném bodu doma se Všestudy jsme zajížděli na hřiště Libiše, kde se nám dlouhodobě nedaří.

Kvůli zranění Jirky Zabilanského jsme přeskupili sestavu a šli jsme na hřiště s odhodláním se o body poprat. Domácí byli podle očekávání od začátku více na míči, ale my jsme je do žádných šancí nepouštěli a sami jsme vyráželi k nebezpečným brejkům, kterým ale chybělo jediné - vstřelit gól. 2x se ocitl sám před golmanem Valenta, po rohu nebezpečně hlavičkoval Gregor. Do kabin jsme tak šli za stavu 0:0.

O přestávce jsme si řekli, že takto zodpovědně a trpělivě musíme hrát i nadále počkat si na další šanci. Ta přišla ihned po přestávce, kdy jsme presovali domácí obranu a golman netrefil malou domů a pro Wasyliwa nebyl problém uklidit míč do sítě 1:0. To s domácími zamávalo a najednou jsme byli lepším týmem a mohli jsme vstřelit i další branku, ale domácí golman napravil svoje zaváhání a Wasyliwa tentokrát vychytal. Na nohy jsme domácí postavili zbytečným faulem před vápnem, který domácí potrestali, když přímý kop Miler vyrazil pouze na nohu dobíhajícího hráče 1:1. Tím se karty obrátili a domácí ožili a nám se naopak nedařilo. Naštěstí jsme tuto část hry přežili bez dalšího inkasovaného gólu a postupně jsme opět hru vyrovnali. A co prošlo, pochytal Miler.

Šlo se tak na penalty, ve kterých jsme mohli v páté sérii rozhodnout ve svůj prospěch, ale to se nepovedlo a po 2 neproměněných penaltách za sebou se tak v šesté sérii radovali domácí.

Dovolím si tvrdit, že jsme měli tentokrát v Libiši vyhrát, ale nedaří se nám proměňovat šance a tak musíme být spokojeni i s bodem. Přesto hodnotím bod z Libiše jako úspěch. Pokud budeme pokračovat v dalších zápasech se stejným nasazením máme šanci bodovat i nadále.
Váš názor:
Jméno: