Zápas: SK Mšeno Muži A - SK Viktoria Všestudy
1 : 2

Datum: 27.4.2019
Rozhodčí: Pixa
Průběh zápasu:

Poločas 1:1

Branka Wasyliw

Sestava: Miler - Kolumpek D., Šledr, Zabilanský(89.Demen), Tyle(56. Novák) - Valenta, Kolumpek O., Kolumpek R., Matúšek - Wasyliw, Guttenberg st.(59.Stejskal)

Po sérii neúspěchů jsme v dalším zápase doma hostili Všestudy. Ty hrají na čele tabulky a tak jsme měli cestu za prvními jarními body dost ztíženou.

Hosté začali poněkud vlažně, ale my jsme nedokázali potrestat jejich nepřesnosti v rozehrávce. Postupem času hosté převzali iniciativu a vytvořili si během chvíle 2 velké šance, které dokázal zlikvidovat Miler. Do vedení se hosté dostali po našem faulu ve vápně a proměněné penaltě.

Nám se podařilo vyrovnat po akci po ose Guttenberg st. - Valenta - Wasyliw, kdy posledně jmenovaný zakončil do okryté branky.

Ve druhém poločase jsme měli chvíli ze hry více my, ale vypracované šance jsme neproměnili. Pak to zase byli hosté, kdo si vytvořil šance, ale také bez úspěchu a šlo se tak na penalty. I když se oba brankáři snažili(celkem 9 chycených penalt), tak šťastnější byli hosté a získali tak bonuový bod.

Všestudy hráli velmi rychlý kombinační fotbal, ale nám se poprvé na jaře povedlo odmakat celý zápas s nasazením a bez hrubých individuálních chyb. Výsledkem je pro nás zasloužená remíza s těžkým soupeřem. Bod navíc získali zaslouženě hosté.
Váš názor:
Jméno: