Zápas: SK Mšeno Muži A - FK Kralupy 1901

Datum: 13.4.2019
Rozhodčí: Pixa - Šestořád, Stejskal

Poločas 0:0

Sestava: Dvorščík - Kolumpek D., Šledr, Zabilanský, Tyle(60.Hanuš) - Valenta, Kolumpek O., Kolumpek R., Matúšek(65.Novák) - Gregor, Guttenberg st.(76.Grát)

Bez dvou hráčů základní sestavy(golman a nejlepší střelec) jsme přivítali lídra tabulky z Kralup. Hosté byli od začátku utkání více na míči, ale my jsme se aktivní hrou snažili je nepustit do stálého tlaku, což se nám dařilo a na kopačky hostů se vkrádala nervozita. Bohužel jsme 2 velké příležitosti po chybách hostů nevyužili. A protože na druhé straně vychytal hostujícího hráče ve vyložené šanci Dvorščík, šlo se do kabin za stavu 0:0.

Chtěli jsme v aktivní hře pokračovat i ve druhé půli a držet co nejdéle příznivý výsledek. Bohužel po 5ti minutách se hosté dostali po jednoduché kombinaci do vedení, což je uklidnilo a nás rozhodilo. O 10 minut později jsme si vybrali hrůznou pětiminutovku, kdy jsme si nechali dát 3 góly a bylo po zápase. Hosté pak naštěstí polevili a my jsme se opět vzmátořili a nedovolili jsme tak hostům skóre ještě navýšit.

Pokud bychom ve druhé půli na pět minut nezkolabovali, mohli jsme možná pomýšlet na nějaké překvapení. Ale Kralupy předvedly, že nevedou tabulku náhodou a okamžitě dokázali využít našeho výpadku. Jejich výhra je naprosto zasloužená.