Rozhodčí: Pixa - Princ, Demeter

Poločas 2:0

Branka: Wasyliw

Sestava: Miler - Kolumpek D., Novák(77.Guttenberg st.), Šledr, Tyle - Valenta, Kolumpek R., Kolumpek O., Matúšek - Wasyliw, Gregor

Zápas pro nás začal nejhorším možným způsobem. Po naší obrovské chybě jsme dovolili domácím jít už ve 3.minutě do vedení. To s námi zamávalo, ale oklepali jsme se z toho a vytvořili si několik šancí, které jsme neproměnili a když už jsme se prosadili, mával se ofsajd. Domácí navýšili vedení po rychlé akci, kdy jsme trestuhodně nepokryli hráče na zadní tyči.

Do druhé půle jsme nastupovali s dvoubrankovým mankem, které ale nebylo nedostižitelné. Bohužel se nám nedařilo se prosadit a domácí už hráli hodně zezadu a na jistotu. Vedení na 3:0 jsme domácím opět darovali a tak už jsme jen výsledek kosmeticky upravili v nastavení.

Dnes jsme, stejně jako v H.Beřkovicích, mohli bodovat, ale o body jsme se připravili sami. Ve druhé půli mi scházelo větší nasazení a vůle se porvat o výsledek.