Zápas: Slovan Horní Beřkovice - SK Mšeno Muži A

Rozhodčí: Blahout - Driml, Šulc

Poločas 2:0

Branka: Valenta(PK)

Sestava: Dvorščík - Kolumpek D., Šledr, Zabilanský, Tyle(78.Novák) - Valenta, Kolumpek O., Kolumpek R., Matúšek - Wasyliw, Guttenberg wst.(74.Demen)

První šanci zápasu si vytvořili domácí, kteří zčali aktivně. My jsme se ale rychle dokázali probrat a přebrali jsme otěže utkání. Domácí jsme jasně přehrávali a vytvářeli jsme si gólové šance, které jsme bohužel nedokázali využít a to ani ty nejvyloženější. A tak přišel zákonitě trest. Domácí nepovedenou sřelu doběhl a dorazil domácí hráč a o pár minut později bylo ještě hůře. Obranný odkop domácích přeletěl naši obranu a domácí útočník přehodil vybíhajícího golmana.

Do kabin se tak šlo za stavu 2:0 pro domácí, místo toho aby to bylo 4:1 pro nás. Ve druhé půli už se domácí soustředili pouze na obranu a my jsme si už tolik šancí nevytvořili. Přesto minimálně 2 velké šance jsme měli. Snížit se nám podařilo pouze z penlalty za faul na Wasyliwa a víc jsme bohužel nestihli. Ze hry bychom gól asi nedali ani kdybychom hráli do půlnoci.

Dokázali jsme prohrát jasně vyhraný zápas. Musíme se z toho otřepat a jít dál.