Zápas: Sokol Tišice - SK Mšeno Muži A
0 : 1

Datum: 2.9.2018
Rozhodčí: Hamšík - Blahout, Driml
Průběh zápasu:

Poločas 0:0

Branka: RPK Guttenberg st.

Sestava: Miler - Kolumpek D., Šledr, Zabilanský, Tyle(46.Novák) - Matúšek(46.Valenta), Kolumpek R., Dvorný, Kolumpek O. - Wasyliw, Stejskal(85.Guttenberg st.)

 

Náš první venkovní výjezd v této sezóně směřoval do Tišic, které sestoupily z B-třídy. Očekávali jsme velmi těžké utkání, což se také potvrdilo.

Domácí velmi dobře kombinovali, zrychlovali hru narážečkami, ale naše obrana byla velice dobře připravená a domácí útočníky pokrývala velmi odpovědně. Domácí nás tak ohrožovali především střelami z dálky, které ale pokryl Miler. Centrované míče většinou také posbíral Miler a tak jsme v první půli řešili minimum ošemetných situací. Jak jsme pracovali výborně v obraně, tak se nám moc nedařila útočná fáze, kde jsme spoustu situací řešili nepřesně a tak jsme naší obraně nedovolili moc vydechnout. Naše největší šance se odehrála ve 43.minutě, kdy byl ve vápně podražen Stejskal, ale k mému obrovskému překvapení se nejen nepískala penalta, ale Stejskal byl dokonce potrestán žlutou kartou.

Do druhé půle vstoupili domácí ještě aktvněji a vytvořili si během úvodních 15ti minut 3 velké šance, které ale lapil výborný Miler. My jsme si vytvořili velké množství nadějných úniků do otevřené obrany, ale bohužel finální fáze nám vázla. V závěru zápasu už tlak domácích polevil a my jsme zápas dotáhli k penaltám, kde jsme dokázali uspět a odvážíme si tak z Tišic 2 zlaté body.

Musím vzdvihnout obrannou hru celého týmu, který zápas odmakal naplno a všichni hráči si sáhli na dno sil. To vše bylo podpořeno spolehlivým výkonem golmana.

 

 
Váš názor:
Jméno: