Rozhodčí: Pixa - Růžička,

Poločas 0:1

Branky: Valenta, Kolumpek O., Wasyliw

Sestava: Miler - Kolumpek D., Šledr, Zabilanský, Tyle - Valenta, Kolumpek R., Kolumpek O., Demen - Wasyliw, Dvorný (Matoušek, Novák)

V přípravném utkání jsme nastoupili proti týmu EMĚ Mělník. Hosté Byli od počátku více na míči a nám se naopak vůbec nedařila kombinace. Proto bylo zcela logické, že se hosté dostali do vedení a měli i několik dalších nebezpečných situací, se kterými jse si poradili. Pak jsme se osmělili i my, ale z velkého množství centrů jsme branku soupeře ohrozili pouze sporadicky.

Do druhé půle jsme vstoupili mnohem aktivněji, lépe jsme se pohybovali a vytvořili jsme si velké množsví šancí. Vyovnat se podařilo Valentovi z přímého kopu, na 2:1 zvýšil Ondra Kolumpek po hezké kombinaci a nekompromisním zakončení. Hosté vyrovnali po centru, který nechtěně srazil za záda Milera Zabilanský. My jsme hned odskočili na 3:2, když jediné zaváhání hostujícího brankáře potrestal Wasyliw. Hosté vyrovnali po našem dalším vlastňáku, když naše obrana tečovala nepříliš prudkou sřelu do protipohybu Milera.

Pokud bychom ve druhé půli využili našeho tlaku a velkého množství šancí za stavu 2:1, určitě bychom vyhráli. Nestalo se tak a proto utkání skončilo remízou. Nakonec asi zaslouženou.