Rozhodčí: Stibůrek - Princ, Eder

Poločas 2:2

Branky: Šledr(PK), Kolumpek R., Gregor

Sestava: Dvorščík - Kolumpek D., Šledr, Zabilanský, Tyle(46.Hanuš) - Matúšek, Kolumpek R., Kolumpek O., Demen - Wasyliw, Guttenberg st.(46.Gregor)

Několik hodin před zápasem jsem se dozvěděl, že Dohnalík má natažené vazy v lokti a že tedy pro tuto sezónu dochytal. Na zápas jsem proto narychlo povolal teprve 16ti letého Dvoščíkac z dorostu, který si tak odbyl premiéru v A-týmu. Již v minulém týdnu vypadl ze sestavy Stejskal a tak jsme museli opět v sestavě dělat změny.

Začátek zápasu byl v naší režii, kdy jsme aktivní hrou dělali problémy hostující obraně. V 6. minutě si za obranu naběhl Wasyliw a byl zastaven pouze za cenu faulu a nařízenou penaltu proměnil Šledr 0:1. Důležitý moment přišel ve 14.minutě. My jsme po signálu z rohu mohli jít do vedení o dvě branky, ale obránce hostů vykopl míč z brankové čáry a z následného úniku jsme dostali na 1:1. To nás trochu zmrazilo a v tu dobu byli lepší hosté, kteří také dostali možnost zahrávat pokutový kop, který proměnili 1:2. Pak jsme si vytvořili několik šancí my, ale Guttenberg st. dokázal nemožné a z 1m překopl bránu. Naštěstí se nám podařilo vyrovnat, když se chvíli před pauzou krásně trefil ze standartní situace Kolumpek R. 2:2

Do druhé půle nastoupil místo Guttenberga st. Gregor, který hru výrazně oživil a svůj výborný výkon podtrhl vstřelením vítězného gólu, na kterém měl velký podíl Kolumpek O. 3:2.

Od té doby jsme hosty před naši bránu moc nepouštěli a sami jsme si vytvořili několik velkých šancí, ale už jsme žádnou neproměnili.

Celé mužstvo cítilo, že proti Pšovce můžeme uspět. Podali jsme týmový výkon, kdy všichni dřeli a dělali maximum pro to, abychom vyhráli. Po předvedeném výkonu bereme zaslouženě 3 body.