Datum: 24.3.2018
Rozhodčí: Pixa - Chládek, Kulhánek

Poločas 1:0

Sestava: Miler - Kolumpek D., Šledr, Zabilanský, Tyle(75.Demen) - Matúšek, Kolumpek R., Kolumpek O., Stejskal(78.Guttenberg st.) - Guttenberg ml., Wasyliw

Před zápasem jsme si řekli, že v Libiši můžeme uspět pouze tehdy, pokud odehrajeme zápas s maximálním nasazením a hlavně s dobrou disciplínou. Bohužel se nám povedlo jen to druhé.

Od úvodu utkání byli domácí více na míči, ale k žádnému vážnějšímu ohrožení naší branky se nedostali. Rozhodující moment utkání přišel v 11. minutě. Guttenberg ml. postupoval sám na domácího golmana, ale zakončil úplně mimo tři tyče a z následného útoku se radovali domácí ze šťastné trefy, ke které přišli úplnou náhodou. Domácí i nadále dobře kombinovali, ale Milera zaměstnávali pouze střelami z dálky. My jsme měli pár náznaků brejků, ale žádný z nich se neujal. Nejvíce domácí obranu zaměstnával Stejskal, který ale hrál s bolestmi v kotníku. Chyběla nám úplně mezihra a také nějaká překvapivá nahrávka.

V poločase jsem apeloval na kluky, aby zvýšili agresivitu, protože jsme byli až moc smířeni s tím, že domácí jsou lepší. Ovšem ihned po rozehrávce jsme předvedli totální kolaps a nechali jsme si v rozmězí 6ti minut vstřelit 2 laciné góly. Od té doby se zápas pouze dohrával a domácí si pak vytvořili ještě několik šancí. Nejhezčí akci domácí předvedli v 67. minutě kdy po stříleném centru zvýšili na 4:0. My jsme si také vytvořili šance, ale i kdybychom hráli do půlnoci, tak bychom góla stejně nedali. Navíc jsme přišli o Stejskala, který pro bolest v kotníku už nemohl vydržet a musel střídat. Musíme doufat, že bude do příštího týdne v pořádku.

Paradox je, že do 52.minuty jsme měli my jednu  a domácí žádnou gólovou šanci. Přesto to bylo 3:0 pro domácí. Rozhodla jejich vyšší fotbalá kvalita a naše odevzdaná a bezkrevná hra po celý zápas. Přesně takhle se o body nehraje, takhle se hrají přáteláky.