Zápas: SK Viktoria Všestudy - SK Mšeno Muži A

Rozhodčí: Hamšík - Malíř, Demeter

Poločas 2:0

Branka: Wasyliw

Sestava: Miler - Kolumpek D., Šledr, Zabilanský, Tyle - Valenta, Kolumpek R., Kolumpek O., Demen(67.Zajíc) - Wasyliw, Guttenberg ml.

K utkání do Všestud jsme zajížděli opět v pozměněné sestavě, ale s odhodláním uspět. Věděli jsme, že domácí mají kompaktní, technicky velmi vyspělý tým a že se musíme vyvarovat hloupých chyb. Domácí od začátku lépe kombinovali, ale k žádnému velkému tlaku ani šancím to nevedlo. Naopak my jsme využívali každé příležitosti k ohrožení branky domácích a tak se 2x musel vytáhnout Lorenc, který konečky prstů vytlačil střely Valenty. Měli jsme tam ještě několik náznaků, ale finální fáze nám znovu dost vázla. Ve 20. minutě jsme předvedli hloupou chybu, po které se domácí dostali do brejku, který nekompromisně potrestali 1:0. Od té doby se Všestudy uklidnily a kombinovaly mnohem lépe a vytvářely si i šance. Když už to vypadalo, že půjdeme do kabin s jednobrankovým mankem, předvedli jsme další minelu, když prodloužený aut dopravil hlavou do sítě domácí hráč, který byl na brankové čáře s našimi 2 obránci a brankářem 2:0.

Když po 5ti minutách prošel pohodlně do vápna domácí útočník a předložil míč svému spoluhráči, bylo o zápase rozhodnuto 3:0. Nám se sice podařilo v 60. minutě snížit   Wasyliwem 3:1, ale v pohodě hrající domácí pak přidali ještě další 2 branky a zaslouženě vyhráli.

Naše hra dnes byla plná nepřesností a když ještě předvedem tak hrubé chyby, nemůžeme proti soupeři jako jsou Všestudy pomýšlet na úspěch. Nasazení a snaha tam z naší strany určitě byla, ale to někdy zkrátka nestačí.