Zápas: SK Mšeno Muži A - Sokol Dolní Beřkovice

Rozhodčí: Driml - Blahut, Kortanová

Poločas 2:1

Branky: Wasyliw 3, Valenta, Guttenberg ml.

Sestava: Miler - Šledr, Kolumpek D., Demen, Tyle(73.Gregor) - Valenta(69.Matúšek), Kolumpek R., Kolumpek O., Stejskal - Guttenberg ml., Wasyliw(80. Guttenberg st.)

Kluky jsem před zápasem upozorňoval na to, že nastupujeme proti soupeři, který velmi posílil a že především jeho záloha je plná skvělých hráčů. A pokud chceme uspět, že musíme odevzdat maximálně soustředěný výkon. Začátek zápasu byl zcela jasně v naší režii a hosté v prvních 10ti minutách nevěděli, kde jim hlava stojí. Bohužel jsme z úvodního tlaku nevytěžili nic a tak se ke slovu dostali hosté, kteří začali velmi dobře kombinovat a my jsme najednou byli pod velkým tlakem. Tuto převahu hosté korunovali vedoucí brankou při které se musela červenat celá obrana na čele s golmanem 0:1. Pak začala naše hluchá 10ti minutovka, při které byli hosté na koni a my jsme mohli být rádi, že jsme neprohrávali vyšším rozdílem. Naštěstí jsme vše přestáli bez dalšího gólu v naší síti, když musel Miler předvést 2 skvělé zákroky. Nám se podařilo vyrovnat, když Stejskal parádně zatáhl míč a Valenta zakončoval přesně 1:1. Od té doby se hra vyrovnala a nám se dokonce podařilo jít do vedení, když se těsně před pauzou dokázal prosadit Wasyliw po skvělé akci Valenty 2:1.

Do druhé půle jsme nastupovali s tím, že budeme vytvářet tlak na hostující obránce, kteří působili nejistým dojmem. Tato taktika nám přinesla úspěch hned ve 46. minutě, kdy jsme hosty dostali pod tlak a Wasyliw zvýšil na 3:1. I nadále jsme pokračovali v aktivní hře a odměnou nám byla další branka po ose Guttenberg ml. - Wasyliw 4:1. Ani to nám však nestačilo a dál jsme vytvářeli tlak na hostující obranu, která kupila chybu za chybou. Odměnou nám byla branka Guttenberga ml., který obral o míč hostujícího golmana 5:1 a od té doby bylo po zápase. My jsme pak v pohodě zápas dovedli do vítězného konce. Hosté si za druhý poločas nevytvořili žádnou šanci a tak

K zápasu jsme nastupovali s respektem, protože tým Beřkovic v letní pauze velmi posílil. Naštěstí se ale ukázalo, že srdíčko je někdy víc než fotbalová kvalita a to bylo dnes zcela jasně na naší straně.