Rozhodčí: Blahout - Šulc, Driml

Poločas 1:0

Branky: Wasyliw, rozhodující PK Demen

Sestava:Miler - Kolumpek D., Šledr, Zabilanský(31.Demen), Hanuš - Valenta(46.Guttenberg st), Kolumpek R., Kolumpek O., Stejskal - Wasyliw, Guttenberg ml.

Před zápasem jsem kluky varoval, že Lobkovice hrají hodně defenzivně a využívají svoje rychlé útočníky ke smrtícím brejkům. Přesto jsme již v 5. minutě neuhlídali náběh za obranu a domácí šli pohodlně do vedení 1:0

Od té doby toho na hřišti nebylo moc k vidění. My jsme začali dobývat branku domácích, kteří se zakopali na vlastní polovině a bránili se jednoduchými nákopy a odkopy. To jim značně ulehčovalo hřiště, na kterém se velmi těžce kombinovalo a tak bylo k vidění hodně nepřesností. Do útoku jsme se tlačili především po stranách, když jak Stejskal, tak Valenta se dokázali prosadit, ale bohužel centrované míče jsme nedokázali usměrnit do branky.  Domácí hrozili především z brejků, z nichž jeden zachraňoval až se štěstím Miler. Ve 30. minutě nastala situace, kterou na hřišti nikdo nechce zažít. Jirkovi Zabilanskému se udělalo nevolno a zkolaboval. Na hřiště musela dorazit záchranka, která ho odvezla do nemocnice na vyšetření. My jsme tedy museli vystřídat a po 15ti minutové pauze jsme pokračovali v dobývání branky domácích.

O přestávce jsem kluky nabádal, aby hráli trpělivě, že šance přijdou a my nějakou proměníme. Bohužel jsme museli sáhnout i ke druhému střídání, protože musel odjet Valenta a my jsme tak ztratili rychlé křídlo. Většinu akcí ve druhé půli jsme tedy táhli přes Stejskala, který poslal do vápna několik nebezpečných centrů. Proměnit se nám podařil až ten na konci utkání, na který si naběhl Wasyliw a hlavou se nemýlil 1:1. V penaltách nám opět druhý bod vychytal Miler a my jsme tak mohli odjíždět spokojení.

Podle průběhu utkání bychom měli být rádi za dva body, ale podle mne jsme bod ztratili. Musím ale ocenit, že jsme se opět o body rvali až do konce a to se nám vyplatilo.

Vyšetření Jirky Zabilanského zatím nic neukázalo a byl propuštěn domů. Věříme, že bude brzy v pořádku a s námi na hřišti. Všichni na něj myslíme. Poděkovat chci pořadatelům Lobkovic i všem dalším lidem, kteří nám na hřišti pomohli s první pomocí.