Zápas: SK Mšeno Muži A - SK Slavia V.Borek

Rozhodčí: Stibůrek - Němeček, Horvát

Poločas 0:0

Branky: Guttenberg ml., rozhodující PK Wasyliw

Sestava: Miler - Kolumpek D., Šledr, Zabilanský(62.Gregor), Hanuš(63.Matúšek) - Valenta, Kolumpek R., Kolumpek O., Stejskal - Wasyliw, Guttenberg ml.

Do utkání s Borkem jsme vstupovali s tím, že nás čeká těžký zápas s houževnatým soupeřem, který v minulé sezóně hrál krajskou B-třídu.

Úvod zápasu byl z obou stran opatrný a bylo vidět, že ani jeden tým nechce udělat zbytečnou chybu. S přibývajícími minutami se hra zrychlila a obě naše křídla Stejskal s Valentou větrali hostující obranu. První velkou šanci jsme si vytvořili my, když osamocený Wasyliw přestřelil branku hostí. Měli jsme ještě několik náznaků šancí a několik střel, ale vždy nám kousek chyběl. Chvíli před pauzou zahrozili i hosté, ale také jejich útočník ve své šanci selhal. A tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Bohužel vstup do druhé půle se nám vůbec nevydařil a po špatném vystoupení obrany se dokázali hosté se štěstím prosadit 0:1. O chvíli později přišel další důležitý moment - Guttenberg byl faulován před vápnem a hostující obránce viděl ČK. Tato situace nám spíše ublížila, protože hosté se od té doby zakopali na své polovině a taktickým zdržováním nás vyváděli z tempa. Navíc je Borek výborný v brejcích a tak jsme to měli o to těžší. V podstatě celý zbytek utkání jsme dobývali branku hostů, ale gól se nám vstřelit nedařilo. Guttenberg hlavičkou pouze orazítkoval břevno, po závaru ve vápně jsme nastřelili na brankové čáře obránce hostů. Těsně před koncem jsme přestáli brejk, kdy hostujícího útočníka vychytal Miler a v nastavení jsme se konečně prosadili - Guttenberg zůstal osamocený na zadní tyči a konečně protrhl střelckou smůlu 1:1. Ještě před tím jsme přišli o Valentu, který byl vyloučen po druhé ŽK.

V penaltách jsme byli úspěšnější a tak bereme 2 body.

Remíza byla nakonec asi zasloužená a penalty jsou už loterie, ve které jsme byli díky Milerovi úspěšnější.