Zápas: Sokol Horní Počaply - SK Mšeno Muži A

Datum: 3.9.2017
Rozhodčí: Hamšík - Blahout, Driml

Poločas 1:0

Sestava: Miler - Kolumpek D., Zabilanský, Stejskal, Šledr(71.Guttenberg st.) - Gregor, Kolumpek R., Kolumpek O., Tyle(77. Demen) - Wasyliw, Matúšek

začátek zápasu byl v režii domácích, ale naše obrana pracovala spolehlivě a domácí k žádné vážnější příležitosti nepustila. Postupem času jsme se ke slovu dostávali i my. Dařilo se nám narušovat jejich rozehrávku a vybojovali jsme spoustu míčů ve středu hřiště. Ovšem značně nám váznul přechod do útoku a tak jsme si žádnou vážnější šanci nevypracovali. Naší největší šancí byl samostatný únik Wasyliwa, který byl domácí obranou podražen, ovšem píšťalka rozhodčího zůstala němá. Když už se zdálo, že poločas skončí bez branek, udělali jsme první chybu - nezachytili jsme náběh při autovém vhazování a domácí hned trestali 1:0.

Ve druhé půli jsme se snažili o vyrovnání a hráli aktivně především ve středu hřiště, ale opět se nám nepodařilo dotáhnout žádnou z nadějných situací. Domácí se naopak začali čím dál víc prosazovat do naší otevřené obrany, ale buď  je vychytal Miler nebo nemířili přesně. Pak jsme bohužel udělali v rychlém sledu 2 hrubé chyby, které domácí potrestali a bylo po zápase.

Utkání bylo z naší strany opět odmakané, ale bohužel jsme se nevyvarovali hrubých chyb, které nás stály zápas. Musíme ovšem zapracovat i na přechodu do útočné fáze. Nadějných situací tam bylo hodně, ale žádnou z nich jsme nevyřešili dobře.