Rozhodčí: Eder

Poločas 1:1

Branky: Hakl 2, Kolumpek D., Stejskal

Sestava: Hnízdil - Kolumpek D., Zeman, Zabilanský, Šledr(79.Demen) - Gregor, Kolumpek O., Matúšek(60.Tyle) - Wasyliw, Hakl(76.Zajíc)

Bez 3 hráčů základní sestavy(Guttenberg ml., Valenta, Kolumpek R.) jsme v posledním utkání sezóny přivítali na domácím hřišti tým Vysoké. V první půli s nami hosté ještě dokázali držet krok a dokonce se dostali do vedení, když se 2 nejnebezpečnější hráči soupeře dokázali prosadit - Gabčo nahrával a Pražák zakončoval 0:1. Nám se po chvíli podařilo vyrovnat Haklem, který proměnil penaltu 1:1. Do přestávky se šance ještě vystřídaly na obou stranách, ale oba golmani předvedli skvělé zákroky a tak se skóre neměnilo.

Ve druhé půli jsme převzali iniciativu a hra se odehrávala především na polovině hostů. Naši převahu jsme zůročili brankami Hakla 2:1 a Kolumpka D. 3:1. Hosté sice ještě několikrát zahrozili, ale naše obrana i Hnízdil byli pozorní a žádnou další branku už hostům nepovolili. Konečnou podobu výsledku dal Stejskal 4:1 a my jsme mohli jít zapít konec sezóny.