Zápas: SK Mšeno A muži - Sn. Horní Beřkovice

Rozhodčí: Šulc - Blahout, Driml

Poločas 1:0

Branky: Valenta 2(1PK), Guttenberg ml.

Sestava: Hnízdil - Kolumpek D., Zeman, Zabilanský, Šledr - Valenta(86.Demen), Kolumpek R, Kolumpek O., Stejskal(81.Tyle) - Wasyliw(51.Hakl), Guttenberg ml.

Od začátku zápasu se hrálo ve vysokém tempu a my jsme si brzy vytvoříli velkou šanci, když Valenta vystihl rozehrávku hostů a předložil do vápna míč Wasyliwovi, jehož střelu ale v poslední chvíli zblokoval obránce.

Pak se začali pomalu osmělovat hosté, kteří velmi dobře kombinovali,ale naštěstí pro nás jim nevycházela finální fáze. Následovala zhruba 20ti minutovka, kdy hosté byli lepším týmem. My jsme tradičně hrozili především po stranách, odkud oba krajní záložníci posílali centrované míče do vápna, ale hostům se dařilo většinu odvracet. Až 5 minut před přestávkou našel centr Stejskala na zadní tyči Guttenberga, který z těžkého úhlu zakončil do brankáře, od kterého se míč odrazil do branky 1:0 a tak jsme šli do kabin minimálním náskokem.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji my a v krátkém sledu jsme si vytvořili 2 šance. Při druhé z nich byl ve vápně podražen Wasyliw. Nařízenou penaltu proměnil Valenta 2:0 a zdálo se, že to hosty zlomí. Ale opak byl pravdou. Hosté se po chvíli oklepali a vrátili se ke své kombinační hře a vytvořili si několik šancí. I my jsme měli šance po rychlých výpadech do otevřené obrany, ale bohužel v největší z nich Hakl neproměnil samostatný nájezd a tak přišel trest. Hostující záložník se proháčkoval do vápna a bombou pod břevno překonal Hnízdila 2:1. My jsme naštěstí nezpanikařili a po chvíli nám dal zpět přímo z rohu dvoubrankové vedení Valenta 3:1. Zbytek utkání už se dohrál s několika šancemi na obou stranách, ale výsledek se neměnil.

Myslím si, že to byl pohledný zápas, který se hrál ve slušném tempu. Nutno přiznat, že hosté působili po většinu utkání fotbalovějším a pohyblivějším dojmem, ale i my jsme hráli velmi dobře a kluci zápas odmakali nadoraz, za což jim děkuji. Na šance bylo utkání téměř vyrovnané, ale gólů jsme dali víc my a bereme tak velmi cenné 3 body.