Zápas: SK Mšeno A muži - Sokol Horní Počaply

Rozhodčí: Pixa - Kortanová, Moško

Poločas 1:0

Branky: Guttenberg ml., Wasyliw

Sestava: Hnízdil - Kolumpek D., Zeman, Zabilanský, Šledr - Valenta(83.Demen), Kolumpek R., Stejskal, Tyle(60.Matúšek) - Guttenberg ml., Wasyliw

V přímém souboji o 4.místo v tabulce jsme začali mnohem aktivněji a odměnou nám byl vedoucí gól, když se po centru Wasyliwa prosadil hlavou Guttenberg ml. - 1:0. I nadále byla aktivita na naší straně a soupeře jsme drželi na jeho polovině, ovšem bez většího úspěchu. Zhruba po 15ti minutách se osmělili i hosté a hned z toho byla velká šance, když nastřelili břevno Hnízdilovy branky. My jsme najednou začali panikařit a hosté nás dostali pod tlak, ale naštěstí se nám dařilo všechny šance hostů ustát a do kabin jsme odcházeli s jednobrankovým náskokem.

Ve druhé půli jsme začali opět vcelku aktivně a odměnou nám byla branka Wasyliwa, který se ve vápně krásně obtočil kolem hostujícího obránce a zakončil přesně k tyči - 2:0. Zhruba v té době se začal projevovat i hostující hráč s č.9, který dostal 1.ŽK za kritiku rozhodčího. Jenže s tím se nespokojil a v 69.minutě předvedl kriminální zákrok na našeho hráče, za který dostal po právu okamžitě ČK. Naštěstí netrefil našeho hráče tak, jak měl v úmyslu, protože jinak by musela zcela jistě na hřiště dorazit záchranná služba. Takovíto hráči by měli mít doživotní zákaz se účastnit jakýchkoli soutěžních zápasů. Zbytek utkání se už odehrál díky našemu vedení a díky naší početní převaze zcela v naší režii a zaslouženě jsme dovedli zápas k vítězství.

Úvodních 15 minut zápasu jsme byli lepší a vytvořili si vedení, ale pak se ke slovu dostali hosté a  naše hra byla najednou plná nepřesností a převaha byla jednoznačně na straně Počapel. Po přestávce už jsme hráli daleko koncentrovaněji a Počaply jsme do žádné větší šance nepustili.