Rozhodčí: Eder - Chládek, Obrajtr

Poločas 0:2

Branky: Guttenberg ml., KOlumpek R., vlastní

Sestava: Hnízdil - Kolumpek D., Zeman, Zabilanský, Šledr(68.Tyle) - Valenta, Kolumpek R., Kolumpek O., Stejskal - Wasyliw, Guttenberg ml.(84.Guttenberg st.)

Přestož jsem kluky upozorňoval na rychlonohého domácího útočníka, tak se tento hráč již v první minutě řítil sám na branku, ale Hnízdil ho naštěstí vychytal. Pak jsme si začali šance vytvářet i my, ale na těžkém terénu se nám vůbec nedařila finální fáze ani zakončení. V obraně už jsme hráli mnohem pozorněji a tak se domácí k zakončení dostávali sporadicky a co prošlo pochytal Hnízdil. Zlomový moment utkání přišel po našem rohu, kdy se do nadějného brejku dostali domácí, ale nedokázali ani zakončit a my z protiútoku trestali 0.1 Tato branka nás uklidnila a my jsme si hned počínali mnohem sebevědoměji. Když pak míč zatáhl po lajně Stejskal a našel na zadní tyči nadýchaným centrem Guttenberga ml., bylo to 0:2 a s tímto výsledkem se šlo do kabin.

Do druhé půle jsme vstoupili velmi pasivně a iniciativu jsme přenechali domácím. V té době jsme vůbec nedokázali podržet míč a lehkými ztrátami jsme se zbytečně vysilovali. Naše obranná hra byla ale i nadále pozorná a domácí si větší šanci nevypracovali a co prošlo na branku opět pochytal golman. Když se nám tato pasáž hry podařila ustát, dostali jsme se ke slovu i my a po centru Valenty se hlavou prosadil Guttenberg ml. 0:3.  O Chvíli později opět centroval Valenta a domácí obránce si jeho centr srazil do branky 0:4. Zbytek utkání se už v podstatě jen dohrával a šance byly na obou stranách. Prosadili se už ale pouze domácí, když se jejich nepovedená střela otřela o záda Zemana a zapadla za bezmocného Hnízdila 1:4.

Veltrusy nebyly vůbec snadným protivníkem a bůh ví, jak by se zápas vyvíjel, pokud by daly první branku. Ale víc gólových šancí jsme si rozhodně vytvořili my a jen Guttenberg ml. mohl dát 3 další góly a do šancí se dostávali i ostatní. Proto naši výhru hodnotím jako naprosto zaslouženou.