Rozhodčí: Malíř - Štolba, Braunšveig

Poločas 1:0

Branka: Hnízdil(PK)

Sestava: Hnízdil - Kolumpek D., Zeman, Brož, Šledr - Valenta, Zabilanský, Kolumpek O., Stejskal - Guttenberg ml., Wasyliw(Krúpa)

Ve Vojkovicích jsme chtěli odčinit zaváhání z domácího utkání s Pšovkou B. Bohužel již od rána mi chodily omluvné SMS a tak se nakonec v základní sestavě objevily 2 nová jména(Zabilanský, Wasyliw) a na střídačce jsem zůstal pouze já a další novic v naší sestavě - Krúpa.

Od začátku utkání se na hřišti odehrávala vyrovnaná partie a bojovalo se o každý metr hřiště. My jsme tradičně hrozili především ze stran po rychlých výpadech, domácí zase svoji kvalitní kombinační hrou. Bohužel první branku vstřelili domácí po nešťastném podklouznutí našeho obránce 1:0. My jsme mohli vyrovnat po hlavičce Guttenberga ml., který ale po rohovém kopu těsně minul. Rozhodující momenty se z našeho pohledu udály v předposlední minutě první půle a v první minutě druhé půle. Nejprve bohužel Valenta neproměnil penaltu za hraní rukou a hned po rozehrávce jsme chybovali my, domácí penaltu proměnili a navíc jsme přišli o vyloučeného Brože, který na brankové čáře zachraňoval intuitivně rukou 2:0. V té době jsem se bál, že nás zkušení domácí sevřou a naloží nám debakl. My jsme se ale neskutečně semkli a zbytek zápasu jsme odehráli s obrovským nasazením, odhodláním a chutí se o výsledek porvat. I když jsme ale na hřišti odváděli maximum, zkušení domácí nás do šancí nepouštěli.  Na rozdíl jediné branky se nám podařilo snížit po faulu na Stejskala a proměněné penaltě 2:1. I nadále jsme makali a dřeli, ale bohužel v poslední minutě nastavení nás domácí potrestali z brejku 3:1.

I s vynucenými změnami v sestavě jsme dnes odehráli velmi dobré utkání, bohužel se špatným koncem pro nás. Toto byla naše první prohra v sezóně, kdy jsme mohli ze hřiště odejít se vztyčenou hlavou. Musím říct, že podle mne jsme si dnes prohrát rozhodně nezasloužili. Pokud budeme k zápasům přistupovat takto i nadále, měli bychom začít opět bodovat.