Zápas: Slovan Horní Beřkovice - SK Mšeno A muži

Rozhodčí: Pixa - Malíř, Dudok

Poločas 1:0

Branka: Hakl

Sestava: Hnízdil - Kolumpek D., Zeman, Brož(Závěšický), Šledr - Valenta, Kolumpek R., Kolumpek O., Stejskal - Guttenberg ml., Hakl

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a především Valenta se Stejskalem větrali domácí obranu a celkem snadno se dostávali k centrovaným míčům, které ale bohužel nenacházely správného adresáta. Jinak ovšem naše hra postrádala celkově  více přesnosti a vůbec se nám nedařila kombinace. A protože podobně se dařilo i domácím, moc šancí k vidění nebylo. Přesto se domácí dostali do vedení, když jsme totálně zaspali při standartce domácích, na kterou si zcela osamocen naběhl domácí hráč a trefil se parádně 1:0. Od té doby byli domácí o něco lepší, ale hra se odehrávala především ve středu hřiště a výsledkem převahy domácích bylo jen několik rohů.

Do druhé půle jsme chtěli vstoupit aktivně a donutit domácí k chybám. To se nám začalo dařit asi až po 10ti minutách a v té době jsme domácí nutili aktivní hrou pouze k odkopům, ale sami jsme nebyli schopni si vytvořit pořádnou šanci. Po jednom z nákopů za obranu jsme opět nezachytili náběh domácího hráče a bylo to 2:0. Potom jsme ještě zkusili změnit rozestavení, ale žádný velký tlak jsme si nevytvořili a naopak se domácím otevíral prostor k brejkům, které naštěstí nevyužili. Snížit se nám podařilo až v samotném závěru Haklem po jedné z  mála našich povedených akcí. Pokud chceme hrát o čelo tabulky, musíme v těchto zápasech bodovat.

Asi spousta lidí čekala, že se dnes bude hrát pěkný a rychlý fotbal. Já jsem očekával přesně to, co bylo nakonec na hřišti bohužel k vidění. Z obou stran pousta surových zákroků, z nichž některé byly daleko za hranou. Ze zápasu jsem odcházel hodně zklamán a to nejen výsledkem, ale především kvůli chování hráčů, diváků a bohužel i domácí lavičky. Domácí byli o ten 1 gól lepší a vyhráli zaslouženě. Ovšem podle mne fotbal v tomto zápase prohrál.