Rozhodčí: Dohnal

Poločas: 0:0

Branka: Sláma

Sestava: Gorol - Gregor, Šesták, Jelen, Karabáček - Sláma, Kolumpek, Dvořáček, Závěšický - Petráni, Kašpárek

Leckdo si dnes mohl myslet, že si proti poslednímu týmu připíšeme snadné vítězství, ale opak byl pravdou. Již při příjezdu jsem upozorňoval na přehnané sebevědomí a že nás nečeká lehký zápas.
V prvním poločase se oba týmy potýkali s nepřesnostmi, laciné ztráty balónů nevedli ani na jedné straně k vyloženým šancím. Když už se jeden, či druhý tým dostali ke střelám, mířily mimo brankovou konstrukci. První půle tak nebyla ani moc koukatelná a tak vysvobozením pro pár přítomných diváku bylo ukončení poločasu.

O přestávce došlo v kabině k proslovu se zvýšeným hlasem, řekli jsme si co budeme hrát a že i když jsme jen v 11ti tak nevypustíme jediný souboj a necháme na hřišti skutečně vše. Kluci si slova vzali k srdci a od hvizdu jsme na hřišti dominovali. Kluci byli nabuzení s výsledkem něco udělat a odměnou nám byl vedoucí gól v 50. minutě kdy se po rohovém kopu opřel do odraženého míče Sláma a krásnou střelou nedal šanci brankáři - 0:1. Domácí si za celý zápas nevytvořili nějakou vyloženou šanci, pár náznaků a zmatků v našem vápně vyřešila obrana s Gorolem spolehlivě a nedovolili tak domácím ani zakončit. My jsme výsledek hlídali, a když už jsme se dostali k brance domácích nedokázali jsme bohužel pořádně zakončit. Hubený výsledek jsme však udrželi až do konce a připsali si tak cenné vítězství.

Za výkon a bojovnost, ale pouze v druhém poločase musím kluky pochválit. První půle totiž z naší strany vypadala jakoby jsme si přijeli kopnout někam na louku.. O to víc si cením, že si kluci sáhli do svědomí a pochopili že tak se hrát nedá a v druhém poločase to napravili.