Rozhodčí: Hlavnička

Poločas: 4:2

Branka: Petráni, Sláma

Sestava: Gorol - Gregor, Novák, Jelen, Karabáček - Ležal Lu, Kolumpek, Ležal Li, Dvořáček - Sláma(60. Šesták), Petráni(70. Závěšický)

Dnes proti nám stál velice kvalitní soupeř, který bojuje o postup a atakuje první místo tabulky. Věděli jsme tedy, že nás nečeká snadný oříšek.

S odhodláním překvapit a uspět alespoň bodem jsme do zápasu nastoupili velice aktivně a již ve 2. minutě jsme měli k dispozici rohový kop, po kterém vznikla v domácím vápně skrumáž, ve které se zorientoval nejlépe Petráni a střelou k tyči zařídil vedení - 0:1. Pro nás začátek jako z říše snů. Jenže zpět na zem nás zanedlouho vrátili domácí, když v 5. minutě využili jeden ze svých brejků - 1:1. Inkasovaný gól nás srazil, a důsledkem toho byl v 8. minutě po zbytečném vyběhnutí Gorola druhý inkasovaný gól - 2:1. Přesto jsme neskládali zbraně a snažili se dále útočit. Některé naše šance ale zastavil rozhodčí pro domnělé fauly, za které jsme ihned inkasovali žluté karty. To nás ale nabudilo a ve 20. minutě jsme zaslouženě vyrovnali, když využil Sláma nedorozumění obrany a sám před brankářem nezaváhal - 2:2. Jak se hra přelévala ze strany na stranu, bohužel hned po minutě si domácí vzali vedení zpět - 3:2.  Další branku jsme inkasovali po rohu, kdy zachyboval Gorol a dovolil jít domácím do trháku ve 32. minutě - 4:2. Ve 40. minutě naše veškeré šance na úspěch sebral rozhodčí, když nesmyslně vyloučil Kolumpka...

Druhý poločas jsme nastoupili se změnou v rozestavení, kdy jsme se stáhli na de facto 5 obránců, abychom zde nedostali příděl.Bohužel netrvalo dlouho a domácí nám vstřelili nepopulárního ,,bůra,, když v 52. minutě využili dalšího nedorozumění v obraně - 5:2. To už jsme se sesypali jako domeček z karet a výsledkem bylo inkasování další branky, kdy jsme nechali domácímu hráči dostatek času na připravu střely - 6:2.  My jsme po tomto gólu přestali úplně hrát, k ničemu jsme se nedostali a pořád jsme čelili domácím útokům. Další z nich proměnili v 68. minutě na 7:2 a bylo zaděláno na pořádný debakl. Naštěstí další šance zahazovali jako na běžícím pásu a nám několikrát pomohla i branková konstrukce. Skóre se už do konce nezměnilo a tak jsme odjížděli s debaklem...

Výsledek je pro nás ještě přijatelný, neboť kdyby nám domácí nasypali více jak deset gólů nemohl by se nikdo divit. Jenže své šance zahazovali a tak to skončilo ,,jen,, 7:2. Nám ublížilo vyloučení Kolumpka, které špatně posoudil rozhodčí, který musím říct až evidentně řídil zápas na jednu stranu... Ale na to se nechci vymlouvat a tady brečet. My jsme se měli více soustředit na bránění po naších brankách a nedovolit domácím hned vyrovnat, či se dostat do vedení. Tento zápas musíme hodit za hlavu a připravit se na příští týden, kdy hostíme Bělou p. Bezdězem.