Rozhodčí: Zuskin

Poločas: 2:1

Branky: Ležal Li.(pen.), Kolumpek

Sestava: Gorol - Gregor, Novák, Jelen, Karabáček - Ležal Lu(84. Závěšický), Kolumpek, Dvořáček, Sláma(65. Petráni) - Ležal Li(84. Kašpárek), Šesták(65. Zajíc)

V tomto zápase jsme chtěli odčinit debakl z minulého týdne a i když se při pohledu na tabulku zdálo, že nás čeká snadný zápas, tak opak byl pravdou. Od první minuty to nebyl žádný krásný fotbal. Hra se odehrávala především ve středu hřiště, na obouch stranách bylo k vidění spoustu nepřesností a faulů. Ve 3. minutě jsme se sice dostali do vedení, kdy se po autu ocitl ve vápně Šesták, který byl faulovaný a pokutový kop proměnil Ležal Li - 1:0, jenže to bylo na delší dobu k vidění vše. Na další šanci si diváci museli počkat až do 23 minutě, kdy se po krásné akci středem hřiště prosadil tvrdou střelou pod břevno Kolumpek - 2:0. Když jsme se trochu začali dostávat do tempa, přišla na půlce chyba Nováka, který nahrál na nohu přímo soupeři a ti rychlým protiútokem získali pokutový kop, kdy fauloval Jelen, a hosté tuto šanci využili - 2:1. To bylo v prvním poločase vše.

O přestávce jsem musel zvýšit hlas, neboť naše hra byla hrůzostrašná, a takto se hrát nedá. Nabádal jsem kluky, aby ve druhém poločase podali diametrálně odlišný výkon. Musím řict, že druhá půle byla z naší strany o trochu lepší, i když jsme se do nějaké výrazné gólové šance nedostali, a když už ano, zastavil Petrániho ofsajd. Totéž ale musím říct i o hostech, které jsme do ničeho už nepustili. I když jsme po většinu druhého poločasu drželi balón na noze, nedokázali jsme si vytvořit nějakou kloudnou akci, která by stála za zmínku, což mě mrzí, neboť byl takto zápas až do konce otevřený. Naštěstí jsme hubené vedení udrželi.

Jak jsem psal na začátku, žádný krásný fotbal se nehrál. My jsme si bohužel mysleli, že se soupeř porazí sám, a my si tak připíšeme jednoduché vítězství. Jenže hosté ukázali, že nejsou snadnými hračičkami jak si někdo myslel. Samozřejmě jsem rád za vítězství a to, že body zůstaly doma, ale s předvedeným výkonem jsem hrubě nespokojen, a takto se v dalších zápasech prezentovat nemůžeme.