Rozhodčí: Šnýdr

Poločas 2:0

Branky: Novák 2, Kos 2, Šesták

Sestava: Gorol - Gregor, Novák, Jelen, Karabáček - Martínek, Labuť(55. Závěšický), Šesták, Sláma - Kos, Zajíc

V tomto zápase jsme nastoupili proti poslednímu týmu tabulky, který navíc přijel v 10ti hráčích. Do zápasu jsme chtěli nastoupit aktivně s cílem vstřelit brzký gól. To se nám ale nedařilo, neboť soupeř se houževnatě bránil a nám se vůbec nedařila kombinace a ani zakončení. Od začátku jsme byli sice lepší, ale neproměnili jsme dvě veliké šance a tak se na první branku čekalo až do 21. minuty, kdy jsme kopali rohový kop, který hlavou usměrnil do brány Novák - 1:0. Vstřelená branka nás trochu nastartovala a další gól přišel v 26. minutě opět po rohovém kopu, kdy se prosadil hlavičkou Šesták - 2:0. Poté se osmělil i trochu soupeř, který párkrát zahrozil z rychlých protiútoků, ale s jejich šancemi jsme si poradili.

V druhém poločase jsme chtěli náskok navýšit a zlepšit i výkon z prvního poločasu. Proto jsme udělali i jisté úpravy v taktice, které se vyplatili a v 56. minutě to přineslo ovoce, kdy se podruhé trefil Novák - 3:0. To už nás celkem uklidnilo, ale ne natolik abychom přestali hrát. Nadále jsme byli lepší, ale soupeř si také vytvořil nebezpečnou šanci, ale naštěstí pro nás jí zahodil. My naopak poté naše šance proměnili. Tu další v 78. minutě kdy se ve vápně nejlépe zorientoval Kos a premiérovým gólem zvýšil náskok na 4:0. Hostům už docházeli síly a my jim ještě v 90. minutě vstřelili pátý gól, kdy se sám před brankářem ocitl Kos a druhým gólem završil vítězství - 5:0.

Náš výkon nebyl úplně ideální. Vítězství bylo ubojované, ale jsme rádi za další 3 body v tabulce. I přesto bych kluky chtěl pochválit za to, že po celý zápas byli koncentrovaní a zápas neodchodili. Dále bych chtěl pochválit a vyzdvihnout výkon dvou žáků a to Míry Kose a Marka Zajíce, kteří odehráli pěkný zápas a statečně se rvali se staršími protihráči. Ukázali nám, že svou kvalitu mají a musíme s nimi počítat.