Rozhodčí: Zuskin

Poločas 0:0

Branky: Chochola 2, Šperl

Sestava: Gorol - Gregor, Jelen, Chochola, Karabáček - Martínek, Kolumpek, Labuť, Sláma - Petráni(Zajíc), Šperl

Dnes jsme měli na programu dohrávku odloženého druhého kola. Na svém hřišti jsme v chladném počasí přivítali třetí tým tabulky Dolní Bousov. Favorit byl tedy jasný, ale my poslední dobou podáváme dobré výkony, ke kterým přidáváme i body a tak jsme se nechtěli soupeře zaleknout a zkusit překvapit.

Od začátku to byl vyrovnaný boj, i když větší šance si vytvářel soupeř. Veškeré jejích šance ale nebyly nikterak nebezpečné až na jednu, kdy jsme po rohovém kopu vykopávali míč z brankové čáry. Hra se převážně odehrávala ve středu hřiště s množstvím osobních soubojů. My jsme nějaké náznaky šancí měli, ale nevyřešili jsme je nejlépe. Do kabin se poté šlo za bezbrankového stavu.

Do druhého poločasu jsme ale nastoupili jako uragán. Hned v 50. minutě přišla krásná kolmice Martínka na Šperla, který z úhlu běžel sám na brankáře hostí a přesnou střelou k tyči ho překonal - 1:0. Naše vedení ale nevydrželo příliš dlouho. V 55. minutě totiž hosté zahrávali rohový kop,my jsme nedokázali balón uklidit do bezpečí a soupeř nás po Gorolově kiksu potrestal -  1:1. Vyrovnání nás trochu uzemnilo, ale hosty jsme do žádné vyložené šance nepustili. Oživení do hry přinesl střídající Zajíc, a hra se zase vyrovnala. Začali jsme hrozit z brejků, které se nám naskýtaly v otevřené obraně a jeden z nich vyšel v 72. minutě kdy se po faulu na Martínka pískala penalta, kterou proměnil Chochola - 2:1. Obdržená branka hosty trochu rozhodila a tak se nám naskýtala šance na vstřelení další branky. Ta přišla v 85. minutě, kdy se po ruce jednoho z hráčů hostů zahrával přímý kop, míč skrz zeď procedil střílející Labuť a volně poskakující míč ve vápně napálil do branky opět Chochola - 3:1. Už už to vypadalo, že zápas v klidu dohrajeme, ale přišla 87. minuta kdy jsme v obraně nedokázali zastavit útočníka, který propasoval míč mezi nohama Gorola a bylo zaděláno na drama - 3:2. Hosté nás poté přikovali u naší branky, ale my veškeré jejich šance s vypětím všech sil ubránili a připsali jsme si tak zlaté 3 body.

Chtěl bych kluky za tento zápas pochválit. Soupeř byl sice fotbalovější ale my ukázali bojovnost a vůli po vítězství. Toho si cením a doufám, že podobnými výkony se budeme prezentovat i nadále.