Zápas: SK Mšeno dorost - Slavia Velký Borek

Datum: 26.9.2015
Rozhodčí: Dohnal

Poločas 0:1

Sestava: Gorol - Gregor,Novák,Jelen,Karabáček - Demeter(Závěšický),Kolumpek,Labuť,Martínek - Sláma(Petráni),Seres

Do zápasu jsme nastoupili aktivně a od začátku jsme byli lepším týmem. Bohužel šance které jsme si vytvořili skončily buď mimo branku, a nebo nebyly důrazně zakončeny a hostující brankář tak s nimi neměl sebemenší problém. A tak udeřilo na druhé straně když se z protiútoku v 17.minutě prosadili hosté - 0:1. I po obdrženém gólu jsme zůstali aktivní, ale naše předfinální fáze byla špatná a většina šanci pak končila před velkým vápnem hostů. Do kabin se šlo tedy za stavu 0:1.

V kabině jsme si řekli,že nepolevíme a že máme na to zápas otočit. Bohužel hned v 52.minutě  zachyboval brankář Gorol, který podběhl balón, a hostující útočník hlavou skóroval do prázdné branky - 0:2. Ještě hůře nám bylo o 5 minut déle, když jsme špatně zahráli offside systém a záložník hostů z malého vápna si věděl rady - 0:3. Poté nám už začali ubývat síly a naše hra nebyla tak dobrá jako v první půlce. My jsme si poté už nevytvořili pořádnou šanci a hosté se soustředili hlavně na bránění ,takže výsledek si v klidu ubránili.

Náš výkon za první poločas hodnotím kladně, škoda jen že nedokážeme proměnit nabídnuté šance. Druhý poločas už byl z naší strany horší, ale na tom zapracujeme. Musíme si vzít příklad z první půlky a příští týden prolomit sérii zápasů bez vítězství.