Rozhodčí: Jahoda

Poločas 4:1

Branky: Šesták 2, Labuť 2

Sestava: Gorol(58. Petráni) - Gregor,Novák,Jelen,Karabáček - Martínek,Kolumpek,Labuť,Dvořáček - Šesták,Sláma

Povzbuzeni výhrou z Čelákovic,jsme si dnes věřili na 3 body a hned od první minuty jsme skutečně šli za vítězstvím. Již v první minutě jsme se dostali do vedení,když Sláma vybojoval ve vápně hostů balón a předložil ho před prázdnou bránu Šestákovi, který měl jednoduchou úlohu - 1:0. I nadále jsme se tlačili k brance soupeře a vytvářeli si gólové příležitosti. V 8. minutě přišla rychlá akce po levé straně,kde zatáhl míč Martínek,který přesným centrem našel Labutě, který svou hlavičkou rozvlnil síť podruhé - 2:0. Po tomto gólu jsme vypadli zhruba na 10 minut z tempa a do hry se najednou začali dostávat i hosté. Jejich šance ovšem nebyly nebezpečné až do 21. minuty,kdy po zmatcích v obraně a nedůrazu jsme obdrželi branku - 2:1. Inkasovaný gól nás ale nabudil a opět jsme na hřišti vládli my. Ve 30. minutě jsme soupeři odskočili na rozdíl dvou branek,když se Šesták prosadil hlavou po centru Martínka - 3:1. Pořád jsme neměli dost a do soupeře bušili a ve 40.minutě se krásnou střelou zhruba z 15 metrů trefil do dolního růžku Labuť - 4:1. Na konci poločasu svítilo na světelné tabuli skóre 4:1 a vypadalo to na pohodlné vítězství.

I když jsem o přestávce kluky varoval, že není zdaleka vyhráno a že soupeř, který už nemá co ztratit na nás vletí, přišel v druhém poločase neuvěřitelný zkrat. Ve 49. minutě vstřelili hosté gól z rohu a to když odražený balon trefil hostující záložník na přední tyč, kterou si nepohlídal Gorol - 4:2. Hned o dvě minuty později se hosté dostali na rozdíl jednoho gólu, když střela z 25ti metrů mířila do středu branky a k překvapení všech zapadla do sítě. To ovšem nebylo vše... V 56.minutě totiž po rychlé akci středem hřiště se najednou ocitl sám před Gorolem hostující záložník a střelou mezi nohy srovnal stav na 4:4. Poté musel kvůli zranění odstoupit Gorol a do brány se tak postavil po dlouhé době Šesták. My jsme se za celý druhý poločas k ničemu nedostali a naopak můžeme být rádi, že jsme neprohráli, neboť nás několika skvělými zákroky podržel Šesták. Utkání tak skončilo divokým výsledkem 4:4.

Jak se dnes ukázalo, fotbal dokáže být krutý. Za první poločas jsme si zasloužili 3 body my,ale za druhý zase soupeř. My jsme se z nepochopitelných důvodů přestali soustředit a chovali se na hřišti profesorsky. Trochu prohru beru i na sebe, když jsem otálel o poločase s vystřídáním Gorola, který již od začátku zápasu nemohl pořádně došlápnout na nohu a ve druhém poločase jsme kvůli tomu inkasovali laciné branky, jelikož se nemohl pořádně odrazit od země. Na tom ale nic nemění, že utkání jsme měli dohrát v klidu a za 3 body, když jsme ho měli tak krásně rozehrané.